Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Yazir - zarobki aktualizacja 12-10-2012 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Yazir - zarobki aktualizacja 12-10-2012 (/Temat-Yazir-zarobki-aktualizacja-12-10-2012-57816)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - Yogii - 18-09-2012 14:07

seba przedstawia typowy obraz niestety polaka
zamiast pogratulowac ze umie sobie gosc radzic to nie... kubeł pomyj wylać gdzie wszystko jest podszyte zawiścią i nienawiścia do tych co chca i umią pracować


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - yazir - 18-09-2012 14:48

(18-09-2012 07:48)seba12a napisał(a):  Mam pytanie. Po co wstawiasz te wypłaty jak nie piszesz w czym to zarabiasz?

Wywnioskować mogę, że ten poradnik to wielka lipa ponieważ typ boi się powiedzieć w czym zarabia i bez poradnika tez można zarabiać Wink ale chce zarobić na idiotach za poradnik.

Typ was nakręca, że nie zależy mu na kasie, tylko kilka osób dostanie, że chce wam pomoc w zarabianiu Big Grin - Na każdej aukcji na allegro to samo piszą Ostatnie sztuki, limitowana edycja a bydło leci i kupuje.

Chcę pokazać że z dobrym pomysłem i metodą da się zarobić więcej niż Ty masz szansę razem z premią na kasie w biedro. Wybacz takie są realia.
Obraz polaczka cebulaczka pokazujesz właśnie Ty.
Kolejna kwestia napisałem że nie zależy mi na sprzedaży, dlatego cena była by z dvpy, tak żeby taki mój lofffciany hejterek z małym p...sem, zamknął usta i zaczął pracować. Albo mógł mi nawrzucać że chyba mi się poyebało że chcę za to tyle pieniędzy...

Pozdrawiam



RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - seba12a - 18-09-2012 14:59

czemu mnie obrażasz milionerze z internetu.

Śmieć wyzywa wasze matki, które pracują ciężko na kasie. Wasz rodak wyzywa ciężko pracujące osoby, które może i nie mają pomysłu albo możliwości znalezienia lepszej pracy.

Proszę obraź jeszcze pracowników LG których jest około 1300 i zarabiają od 900zł -1800zł.

Polaczkowi w dupie poprzewracało.


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - startchips - 18-09-2012 15:00

@seba12a
Pewnie go ścisło jak Yazir tyle zarabia i musiał się wymądrzeć. Jednym słowem, zazdrość... Bo inaczej by nie powiadał się w takim stylu.

Kiedy beta poradnik ?


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - seba12a - 18-09-2012 15:02

(18-09-2012 15:00)startchips napisał(a):  @seba12a
Pewnie go ścisło jak Yazir tyle zarabia i musiał się wymądrzeć. Jednym słowem, zazdrość... Bo inaczej by nie powiadał się w takim stylu.

Kiedy beta poradnik ?

Liż pupcie i tak go nie dostaniesz


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - yazir - 18-09-2012 15:18

@seba12a ja mówię o Tobie, nie o matce kogokolwiek. Czytaj ze zrozumieniem.
To co tutaj zarabiam to tylko dodatkowa praca.
Ogarnij się i zacznij prowadzić dyskusję na poziomie, a nie zgrywasz wielkiego patriotę, gubiąc się w tym co mówisz.
Weź się poprostu do roboty i przestań jęczeć jaki to jestem okropny bo nie chcę powiedzieć jak zarabiam.
Wyobraź sobie coś tak nierealnego:
"Masz sposób na zarabianie dodatkowej sensownej kasy w internecie, co robisz? Oddajesz go wszystkim za free tylko po to żeby zniszczyli tą metodę? Czy zostawiasz dla siebie / dzielisz się z kilkoma osobami i przez długi czas cieszycie się z zarobków?"
Identycznie jest z niszami w PPA, kto normalny odda Ci niszę na której zarabia przyjemne pieniądze całkiem za darmo?

Wrzuciłem jeden poradnik, jak by nie rzuciło się na niego 500+ osób to dalej by działał w takiej formie jak był, a teraz dalej działa ale trzeba kombinować, ale dalej da się zarobić


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - startchips - 18-09-2012 15:58

A można link do tego poradnika/tematu ?

PS: Masz na myśli o tym blogu +18 ?


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - patyk339 - 18-09-2012 16:35

Kurde Yazir mój nick to: PATYK, P A T Y K, a nie Patryk. Na imię mam Artur Tongue
Tak z ciekawości ile ten poradnik może kosztować +\-


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - Chleb - 18-09-2012 16:35

No nie ma co się dzielić Big Grin
Gratulację! A z tym +18 ciężko jest ale da rade.


RE: Yazir - zarobki aktualizacja 18-09-2012 - nitram - 18-09-2012 19:14

Proszę o więcej kultury w wypowiedziach, jeśli dalej będziecie się obrażać na wzajem to posypią się ostrzeżenia a potem bany potraktujcie ten post jako upomnienie.
Fakt te forum dotyczy zarabiania i mile widziana zawsze jest informacja gdzie kto i ile zarobił, ale nie jest to obowiązkowe i każdy ma prawo do zachowania swojego sposobu na zarabianie w tajemnicy.
Jak yazir skończy poradnik to na pewno go udostępni i każdy zainteresowany będzie mógł go nabyć. Dlatego co drugi post kiedy będzie poradnik? Ile będzie kosztować itd. takie pytania w tym temacie są niepotrzebne. Wiem że się nakręcacie bo przyszedł nowy ziomek i co noc zamieszcza wypłaty na ładnych paręset $, ale na tym świat się nie kończy trochę opanowania i jeszcze więcej kultury.
Z mojej strony to tyle.
P.S. Oczywiście yazir gratuluję zarobków.