Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka szkoła średnia ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Jaka szkoła średnia ? (/Temat-Jaka-szkola-srednia-57483)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Jaka szkoła średnia ? - Davi - 20-08-2012 11:08

Ja jestem w technikum elektronicznym i masakra plan nauczania z 1997 roku !!!!!! Przecież to przepaść jest ja bym na Twoim miejscu poszedł na technikum ekonomiczne bo samochodowe będzie tak samo zacofane mi się wydaje ..


RE: Jaka szkoła średnia ? - daniel42na - 20-08-2012 11:39

mikolaj jako technik mechanik/elektryk itp nie będziesz miał zacofanego programu bo aż tak wiele się nie zmienia. Jest ok. Inna sprawa jest to, że egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe nie jest taki prosty (nie jest też trudny ale dużo osób nie zdaje), jeśli go nie zdasz to nic Ci z tej szkoły.
Ja w technikum inf. miałem śmieszną. Na programowaniu turbo pascal.. Później troche lepiej.
No ale też przeginanie np. budowa monitorów CRT od podstaw.. po co to komu teraz..
Tak czy siak po technikum samochodowym masz spore szanse na prace.
A jeśli chcesz mieć prace od zaraz to idź na fryzjera Wink wcale nie takie głupie.
Chcesz mieć ciekawą prace.. zrób kurs barmański, pełno barmanów szukają.. co prawda się nie dorobisz ale też nie narobisz.


RE: Jaka szkoła średnia ? - rowik888 - 20-08-2012 15:25

(20-08-2012 11:39)daniel42na napisał(a):  Chcesz mieć ciekawą prace.. zrób kurs barmański, pełno barmanów szukają.. co prawda się nie dorobisz ale też nie narobisz.

Dlaczego miałby się nie dorobić??
Mam kumpla co pracuje jako barman w klubie nocnym i sobie chwali Smile
Pensji może wysokiej nie ma, ale tu ważniejsze są napiwki...


RE: Jaka szkoła średnia ? - Scoobyx - 20-08-2012 17:42

Co jak co, ale dobrą pracę mają DJ'e. Wysokie zarobki, a praca jak marzenie. Jedyny minus to zarwana noc, nic więcej Wink


RE: Jaka szkoła średnia ? - bytomiok - 20-08-2012 19:39

(20-08-2012 15:25)rowik888 napisał(a):  
(20-08-2012 11:39)daniel42na napisał(a):  Chcesz mieć ciekawą prace.. zrób kurs barmański, pełno barmanów szukają.. co prawda się nie dorobisz ale też nie narobisz.

Dlaczego miałby się nie dorobić??
Mam kumpla co pracuje jako barman w klubie nocnym i sobie chwali Smile
Pensji może wysokiej nie ma, ale tu ważniejsze są napiwki...

Tylko od napiwków nie płaci składek Wink Więc z emerytura cieniutko. Zresztą kelner to moim zdaniem teraz to max 35 lat. Chyba, ze starszy pan w ekskluzywnej restauracji Smile


RE: Jaka szkoła średnia ? - therin - 20-08-2012 21:16

My i tak już pewnie emerytur nie będziemy mieli. Big Grin


RE: Jaka szkoła średnia ? - rowik888 - 20-08-2012 21:26

(20-08-2012 19:39)bytomiok napisał(a):  Tylko od napiwków nie płaci składek Wink Więc z emerytura cieniutko. Zresztą kelner to moim zdaniem teraz to max 35 lat. Chyba, ze starszy pan w ekskluzywnej restauracji Smile

Nie miałem na myśli dorobienia się emerytury, ale jakieś fajnej sumki Smile


RE: Jaka szkoła średnia ? - micropraca - 09-12-2012 20:03

Najlepiej iść do dobrego LO do klasy o profilu ścisłym, ew. biol-chem. W pierwszym przypadku przygotowanie do matury z matmy, fizyki itp nie będzie problemem więc politechnika stoi otworem, a w drugim można się dostać na lek-dentystyczny, albo na lekarski, czyli pieniędzy po studiach nie zabraknie.


RE: Jaka szkoła średnia ? - nothing - 13-12-2012 23:33

Ja ze swojej strony polecam taki kierunek (przynajmniej u mnie taki jest) technik logistyk-wojskowy. Uczę się normalnie logistyki i mam zajęcia wojskowe (2h w tygodniu + strzelnica czy obozy).


RE: Jaka szkoła średnia ? - Max998 - 13-12-2012 23:45

Idź w tym kierunku jakim się interesujesz co tu dużo mówić, to Ty powinieneś wybrać a nie my. Smile