Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 30-07-2012 13:00

barteek_93 jest dowodem na to, że jak ktoś chce - to zarabia, a tollusiek, że wystarczy się starać Wink

Skarpetek natomiast jak wielu innych liczy na coś gotowego. Miałem już kilku takich, którzy chcieli, abym wpisy na blogu za nich pisał, bez przesady. Nie mów, że nie pomagam, bo pomagam każdemu chętnemu, a jak się komuś nie chce, to jakby się mu pomagał - nic nie zarobi.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Skarpetek - 30-07-2012 14:25

Up

Nie licze na nic gotowego. Pytalem czy mozesz pomoc mi w promowaniu filmu / bloga to mowisz zebym go tylko wrzucil i nic z nim nie robil..

Tolluskowi dales 5 gotowych nisz, a mnie nawet nie chciales naprowadzic na dobra droge..

Po drugie o blogu nawet z Tobą nie pisalem, nie liczylem na odwalanie roboty za mnie, liczylem tylko na pomoc inna niz w poradnikach za free.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - patyk339 - 30-07-2012 14:37

Polecam użytkownika w ok 1,5godz udało mi sie zrobić bloga, wybrać skórkę, wstawić kilka postów. Oraz dostałem przydatne informacje i nisze. Smile
Polecam.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 30-07-2012 14:41

Skarpetek, przeczytaj 1 post w tym temacie. Tam pisze wyraźnie. Robisz wszystko po kolei, nic do przodu. Z każdym zaczynam od bloga (chyba, że ktoś już go ma) więc jeżeli chciałeś pomocy to na pewno jak każdy inny byś ją otrzymał, ale najpierw blog, potem wpisy, potem promowanie Smile

EDIT: Nigdy nikomu nie mówiłem, że filmiku na YT się nie promuje tylko wrzuca.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Dennisek78 - 30-07-2012 14:51

Pracowałem kiedyś z Diqitonem i muszę przyznać że dobry z Niego nauczyciel, tutaj nie musisz obawiać się że zarzuci Cię paroma poradnikami i powie "radz sobie sam" (Przypadek Naszego pro-earnera WojnaRRa) pomoże z blogiem z pierwszymi niszami a także pomoże wyszukać kolejne nisze, tak więc myślę że do Diqitona warto iść Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Matixio - 30-07-2012 17:43

Polecam w 100% Diqtiona Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Filipus - 31-07-2012 10:43

Diqiton tłumaczy wszystko od podstaw, pomaga jak czegoś nie wiemy, miło się z Nim piszę.
Polecam w 100% bardziej niż Pro Earnera WojnnaRa od którego dostałem poradniki i miałem że tak powiem Spierda**ć zarabiać. ; )


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 01-08-2012 11:41

Lipiec już za nami. Czas na podsumowanie 1 miesiąca pracy z Wami moi kochani Wink

http://zarabiamyprzez.net/podsumowanie-lipca/


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - tollusiek - 01-08-2012 11:50

(01-08-2012 11:41)Diqtion napisał(a):  Lipiec już za nami. Czas na podsumowanie 1 miesiąca pracy z Wami moi kochani Wink

http://zarabiamyprzez.net/podsumowanie-lipca/

pokerface Nic tylko pogratulować. To, co zrobiłeś dla innych jest nie do ocenienia. Cieszę się, że nie na darmo pomagałeś i pomagasz, a efekty widać gołym okiem. Mam nadzieję, że wkrótce i ja dołączę do grona tych, co "rozkręcili się na maxa" Smile
Życzę dalszego kontynuowania tego przedsięwzięcia, serdeczne pozdrowienia Lol


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - barteek_93 - 01-08-2012 17:29

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości którego nauczyciela wybraćSmile

Zarabiam niecałe 2 tygodnie Smile

[Obrazek: 45778833904237927597.png]