Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - Avalanh - 13-02-2012 15:23

To ten sam status Smile


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - patyk339 - 13-02-2012 15:53

Zarejestrowałem się na tym. Cholernie dużo tych zasad do robienia quizu już 3 raz będę do niego podchodził.


RE: PORADNIK - jak zarabiać dużą kasę na pokerze nie wpłacając ŻADNYCH WŁASNYCH PIENIĘDZY - KarmazynowyPirat - 16-02-2012 16:51

yzier, musisz mieć 100pkt na pokerstraqtegy.com. Ile ich masz możesz sprawdzić na stronie głownej, gdy po zalogowaniu się u góry po lewej masz swój profil i tam takie mało widoczne "Lifetime Strategypoints: (liczba)" i ta liczba to Twoje punkty.
Avalanh, znów wprowadzasz ludzi w błąd, status nie ma nic do tego.


RE: Zarabianie dużej kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłaty na - KarmazynowyPirat - 16-02-2012 18:16

Dodałem kolejny świeżutki dowód wypłaty, można zobaczyć w pierwszym poście tego tematu.


RE: Zarabianie dużej kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłaty na - lolo12 - 16-02-2012 19:00

No no ładnie Ci to idzie. Nic tylko pogratulować.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 16-02-2012 23:39

Dzięki za odpowiedź Wink Już 50 pkt uzbierane, a gram nie codziennie i nie przez dłuższy czas. Tak z 30 minut co dwa dni. Polecam!

Półmetek jest tylko jeszcze dozbierać do 50$ bo troszkę przegrałem Big Grin


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 17-02-2012 12:05

Dzisiaj tak pogrzebałem troszkę w programie na roomie PartyPoker i dojrzałem zakładkę "zakłady".

Jeżeli ktoś ma 18 lat, zrobił quiz na 50$ może je zainwestować w zakłady. Łatwy zarobek, stawki bardzo dobre. Na mecz LM Bayern Leverkusen - FC Barcelona stawka na wygraną Barcelony była x1.60 czyli jak postawiliśmy 10$ wygrywamy 16$ Smile Łatwy zarobek bez wpłacania kasy jak opisał KarmazynowyPirat.

Potrzebne jest 18 lat, dlaczego? Ponieważ jeżeli chcemy założyć konto na PartyBets (zakłady) musimy wysłać im swój dowód tożsamości, inaczej nie będziemy mogli przesłać tych 50$ na konto PartyBets.

Pozdrawiam Smile


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Danielo1991 - 17-02-2012 14:37

Zarobił ktos na tym legalna kase ? Czy to ściema ?


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 17-02-2012 15:06

Jak widzisz KarmazynowyPirat zarabia na chyba samym pokerze duże sumy (jak dla mnie).


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Qhta - 17-02-2012 21:51

żeby wygrać trzeba grać a żeby grać to trzeba umieć , mój cały dwudniowy wysiłek poszedł na marne bo przegrałem wszytko , tak że info dla świeżych ze nie wystarczy się zarejestrować...