Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! (/Temat-Nieaktualne-do-rozwiazania-sprawy-165487)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - Spartan1410 - 09-12-2019 21:31

Faktycznie ten ich support jakiś zakręcony jest. Widziałam dziś inny screen z rozmowy z supportem gdzie tłumaczą, ze podwyższony bonus nie dotyczy Polski, Szwajcarii, Islandii i jeszcze jakiegoś kraju. No ale powodzenia, nie będzie Niemiec nas okradał Smile

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - cidd3n - 09-12-2019 23:18

Jak wygląda sytuacja? Chciałem skorzystać jutro z reflinka. Dalej płacą po 30 obu osobom?


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - rachman - 10-12-2019 01:50

Cytat:każda polecona przez ciebie osoba, która zakończyła rejestrację przed 5 grudnia, również otrzyma zwiększony bonus
Heh ja zacząłem przed ale skończyłem weryfikacje po - bo nie pasowało im zdjęcie czy coś... czyli mogę się oblizać z tego wychodzi Wink


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - pablos7926 - 11-12-2019 08:56

Kartę już dostałem, wpłaciłem kasę zobaczymy jak będzie z bonusem.
Konto zakładałem 4 grudnia


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - forra6 - 11-12-2019 11:26

Ja również dostałem kartę i już zapłaciłem nią 30 euro czekamy co dalej


Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - Stachu - 11-12-2019 13:59

Słuchajcie, dostałem już pierwsze bonusy. Tak jak się spodziewałem - 15€ i dostałem je tylko ja. Mam dość już ich supportu, ale czy coś możemy jeszcze w tej kwestii zrobić?

[Obrazek: 92f9793f5378aade45a31474a0c9a522.jpg]

Proszę również wszystkich, którzy się zarejestrowali o wysłanie mi w wiadomości ze swoim imieniem i nazwiskiem bym wiedział, że bonus jest za was. Jeżeli się zgodzicie to proponuje wszystkim 10€, a ja zostawiam dla siebie 5€. Okej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - rachman - 11-12-2019 14:47

Możesz jeszcze ostatni raz zbiorowo napisać podając nazwiska osób które tego zechcą by odpisali byś mógł przekazać im powód dlaczego nie otrzymali bonusa. Ale to raczej gdy juz byśmy mieli karty i spełnili warunki.
Ja raczej sie nie złapie skoro zacząłem rejestrację 4-tego a skończyłem 5-6 przez ich ociąganie z weryfikacją ale może zacytowanie ich odp że niektórzy dostaną a tu pupa i zbiorowa "skarga" ich "wzruszy" hehe Wink


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - SterydKrD - 11-12-2019 16:17

Jak to tylko Ty dostales? Big Grin
to juz nie dostaje 15e osoba co tez to zrobila? Big Grin

No ladnie Big Grin


RE: Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - Apps - 11-12-2019 17:48

Szczerze mówiąc to trochę lipa, może masz jakiegoś znajomego co konkretnie ogarnia angielski, zadzwonił by jako Ty i to wyprostował ?
Delikatnie rzecz biorąc jest to czyste naciąganie klientów i powinieneś im to porządnie wytłuścić i uzyskać gwarancję, że dostaniemy to co obiecali.


Nieaktualne do rozwiązania sprawy! - Stachu - 13-12-2019 21:15

Proszę o priv użytkownika @adgjm i użytkownika o imieniu Dariusz B. Mam za was bonusy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk