Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp (/Temat-Zarabianie-na-donkeymails-no-minimum-i-innych-zagranicznych-ptp-155266)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 18-03-2018 14:03

Nie umiem tego stwierdzić, ale zalicza sprawnie. A dobry link promujesz?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zbyszek - 18-03-2018 19:43

No-minimum nie akceptuje bitcomine ? Chyba ze nie dowidze ?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 18-03-2018 19:52

Hmm, no to trzeba będzie w takim razie pozgłaszać do administracji strony do akceptacji... już ticketa im wysłałem Wink. I tak, nie zalicza wejść za 30pkt, jednakże ilość 10pkt rekompensuje tą niedogodność Wink.
Wrzuciłem pierwszą partię stronek (wczoraj niestety odpowiedzi od supportu nie dostałem, więc nic się nie pojawiło Sad), dostałem też potwierdzenie od adm. że dozwolone strony są takie same na donkeymails i no-minimum. Więc jeżeli rzuci wam się w oczy brak czegoś zgłaszajcie to. Co do listy, jeżeli pojawią się jakieś pytania albo uwagi, bądź propozycje poprawienia jej jakości też proszę o informację Smile.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Joker7777 - 19-03-2018 17:35

Czyli generalnie kupujemy 10 sekundowe wejścia ? w 30 nie ma sie co bawić? Czy może fixed ads ?


Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Gawronix - 19-03-2018 19:59

10 sec

Sent from my SM-J730F using Tapatalk


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 19-03-2018 22:34

Interesują nas wejścia 10 sekundowe bo spełniają wymogi ptp oraz mamy ich 2x więcej niż 30 sekundowych w tej samej cenie. A co do 30 sekundowych to może źle się wyraziłem... Chodziło mi o to, że bot nie jest w stanie obejrzeć tych 30 sekundowych reklam i naliczyć nam za nie premii Wink.


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - pilonek - 19-03-2018 22:52

zarabiacie na tym chociaż 10pln na msc ? Tongue ja oferuję za udostępnienie donkeya mi pod promowanie 10/msc


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 19-03-2018 23:38

Poradnik pojawił się ledwie tydzień temu, więc ciężko tu mówić o podsumowaniu miesiąca Wink. Zwłaszcza, że prace nad nim wciąż trwają Wink. A ty zarobiłeś już na pożyczaniu kont z osiołka Tongue?


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - zarobki11 - 20-03-2018 00:01

Ja mam już na donkeymails około 2,41 dolara z tej metody w 5 dni


RE: Zarabianie na donkeymails, no-minimum i innych zagranicznych ptp - Kiniek - 20-03-2018 00:30

Mowa o poradniku czy tej metodzie którą stosuje pilonek Wink? No właśnie... a może niech pochwalą się swoimi efektami ci którzy korzystają z poradnika. Ciekaw jestem waszych wyników Big Grin!