Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OGAds z wujem flownem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: OGAds z wujem flownem (/Temat-OGAds-z-wujem-flownem-154388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 09-02-2018 13:54

Dzień 7 i 8
Przez dwa dni zrobiłem dwa LP i filmiki pod fajne nisze. Niestety jestem ograniczony przez dostawce wyświetleń, który strasznie sie ociąga, więc filmy wiszą na niepublicznym.
Jeżeli chodzi o zarobki przez te dwa dni to były na poziomie trzydziestu paru dolarów dziennie. Ilość klików też mi spada co jest dziwne, bo filmy trzymają się na topowych pozycjach.
Ze względów zdrowotnych dzisiejszego dnia za pewne nic nie zrobie, bo czuję się jak worek g*wna :| No chyba, że przejdzie mi do wieczora bo mam filmik do zrobienia.

Wydane: ~$10 na wyświetlenia

Zarobione: $69.88
(przez dwa dni)



RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 11-02-2018 13:43

Dzień 9 i 10
Zapomniałbym, że mam dzisiaj zapostować. Generalnie po staremu - nisze, landingpage, filmiki, promowanie. Eat, sleep, earn, repeat.
Już ponad 1/3 miesiąca a postępów za bardzo nie widać... Szkoda, że z 7 nisz, które zrobiłem przez luty póki co tylko 2 generują jakieś grosze a reszta nic. Zobaczymy co przydarzy się przez reszte miesiąca.
Wydane: troche $ na wyświetlenia

Zarobione: $38.03 (9. luty) i $47.94 (10. luty)
[Obrazek: 10l.jpg]

[Obrazek: image.jpg]



RE: Luty na OGAds z wujem flownem - passion - 12-02-2018 21:01

A zdradzisz w jaki sposób tworzysz filmy pod nisze? Nie chodzi mi o sam montaż, ale o programy, których używasz by sam film wyglądał wiarygodnie i rzetelnie. Smile


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 13-02-2018 09:59

Dzień 11 i 12
Dobra, mam problem z wyświetleniami. Przez ostatnie kilka dni na moich filmach, które wiszą na niepublicznym dochodzi po kilkaset wyświetleń dziennie - to zdecydowanie za mało. Szukam innych dostawców wyświetleń, ale jest ciężko. Może wróce na SEOClerks? Obecnie 3 filmy są już któryś dzień na niepublicznym a to bardzo źle, bo te wyświetlenia powinny być dostarczone jak najszybciej od wrzucenia filmu.
Przez te dwa dni zrobiłem 2 lp i jeden film. Dziś filmik pod kolejną niszę i tym razem obładuje go wyświetleniami z seoclerks - zobaczymy co sie stanie.
Z pozytywnych wiadomości - stronka, którą linkowałem wskoczyła z +100 pozycji na okolice 40.
Wydane: $0

Zarobione: $45.96 (11. luty) i $38.98 (12. luty)


[Obrazek: 11l.jpg]
[Obrazek: 12l.jpg]
zaczynam sie przyzwyczajać do słabego EPC Lol




(12-02-2018 21:01)passion napisał(a):  A zdradzisz w jaki sposób tworzysz filmy pod nisze? Nie chodzi mi o sam montaż, ale o programy, których używasz by sam film wyglądał wiarygodnie i rzetelnie. Smile
Camtasia Studio 8 i gimp Wink


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - bimber14 - 13-02-2018 10:48

Heh ja bana dostałem na kanał YT ale już odwołanie napisaneWink daj znać jak z wyświetleniami z seoclerk i jak ok to podziel się tym od kogo kupywales. Powodzenia życzę


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jarunioo7 - 13-02-2018 11:55

Jeśli masz problem z wyświetleniami to tym bardziej nie polecam seoclerks. Byćmoże tylko ja mam niemiłe wspomnienia z hindusami, którzy głownie tam oferują swoje usługi. Raczej polecałbym strony typu qqtube.com lub smmstore.pro

Na tych stronach jeśli np. wyświetlenia idą zbyt wolno lub znikają - starają sie naprawić problem możliwie jak najszybciej, a często takich problemów wogóle nie ma Smile Na Seoclerks zawsze miałem problemy z dostawcami.


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 13-02-2018 12:00

(13-02-2018 11:55)jarunioo7 napisał(a):  Jeśli masz problem z wyświetleniami to tym bardziej nie polecam seoclerks. Byćmoże tylko ja mam niemiłe wspomnienia z hindusami, którzy głownie tam oferują swoje usługi. Raczej polecałbym strony typu qqtube.com lub smmstore.pro

Na tych stronach jeśli np. wyświetlenia idą zbyt wolno lub znikają - starają sie naprawić problem możliwie jak najszybciej, a często takich problemów wogóle nie ma Smile Na Seoclerks zawsze miałem problemy z dostawcami.

Też używałem usług z Seoclerks i mam tak samo złe doświadczenia, ale nie widze żadnej alternatywy. Do tej pory używałem m.in. smmstore.pro, które wymieniłeś i to właśnie z tym dostawcą mam takie problemy z szybkością wyświetleń. Na skype koleś też nie odpisuje, więc nie da sie dowiedzieć kiedy kwestia się poprawi.
Obecnie rejestruje sie po tych panelach typu SMM i będe testował wyświetlenia z nich Wink


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jarunioo7 - 13-02-2018 12:04

No to mnie teraz zdziwiłeś troche z smmstore.pl, sam chciałem korzystać z ich usług za około 2 tygodnie. Będę wdzięczny jak zamieścisz tutaj info z kim miałeś problemy, kogo polecasz itd Smile powodzenia w dążeniu do celu, 3maj się


RE: Luty na OGAds z wujem flownem - flown - 15-02-2018 17:47

Dzień 13 i 14
Witam w kolejnym wpisie mojego dziennika-o-zarabianiu-coraz-mniej. Przez ostatnie dni wiele się nie działo - doszła jedna nisza, testowanie innych wyświetleń na youtube i troche linkowania landing page'a do mojej najbardziej dochodowej niszy. Dnia 14. miałem do roboty troche przygotowań do egzaminu, do którego podchodziłem dzisiaj, więc nic produktywnego tego dnia nie osiągnąłem Undecided
Plany na najbliższy czas to zajęcie się jeszcze promocją mojej najbardziej dochodowej niszy - jakoś czuję, że ostatnio za mało z niej wpada, więc zaspamuję nią youtube wrzucając ten sam film tylko z innymi miniaturami i tytułami - ciekaw jestem co z tego wyjdzie Wink
Wydane: ~$5

Zarobione: $28.49 (13. luty) i $38.42 (14. luty)
(marny wynik 13. lutego to najpewniej wina wprowadzenia głupoty do jednego LP przez pomyłke, poprawiłem to i następnego dnia zarobki na tej niszy wróciły do normy)


[Obrazek: 13l.jpg]
[Obrazek: 14l.jpg]




Taktyczny Apex Twin na koniec wpisu.



RE: Luty na OGAds z wujem flownem - jackbriggs - 15-02-2018 17:53

O stary, masz u mnie dożywotni szacunek za Aphex Twina Big Grin