Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Żyć, by być kimś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Żyć, by być kimś (/Temat-Zyc-by-byc-kims-149798)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - shf - 20-11-2017 01:10

Te 700 uu co miałeś na ML to też poprzez spamik czy jakies SEO ? Big Grin


Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - tomek7912 - 20-11-2017 12:00

Coraz lepiej Smile. Strony wieloniszowe czy jedno?


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 20-11-2017 14:07

(20-11-2017 00:27)broofie napisał(a):  Fajny i bardzo przyjemny dziennik. Nawet nie wiem czemu dopiero teraz na niego wpadlem.
Te strony które z ktorych masz $ za instalacje, SEO czy spamujesz nimi na innych stronach?

Dzięki. Wink
Na ten moment jest to głównie spam, ale powoli pojawiają mi się jakieś wyświetlenia z wyszukiwarek. Big Grin

(20-11-2017 01:10)shf napisał(a):  Te 700 uu co miałeś na ML to też poprzez spamik czy jakies SEO ? Big Grin

700 uu, też głównie spam. Big Grin

(20-11-2017 12:00)tomek7912 napisał(a):  Coraz lepiej Smile. Strony wieloniszowe czy jedno?

Jednoniszowe, póki co nie czuję pomysłowości do czegoś innego, ale postawie w tym tygodniu stronę pod coś zupełnie innego. - Już sam się przekonałem że czasami lepiej jest działać bez pomysłu, niż myśleć w nieskończoność i nic nie robić. Smile


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 03-12-2017 18:05

Dzień 96-110
(20.11.2017 - 03.12.2017)



Opis:
Może na początku powiem że w zeszłym tygodniu nie wrzuciłem żadnego podsumowania z tygodnia, bo po prostu mi się nie chciało. Jerk2

Ponieważ jest to po części związane z zarabianiem, to wspomnę o tym. Od prawie miesiąca codziennie biorę D3+K2, Ashwagandhe i Omega 3, po 2 tygodniach czuję że się o wiele lepiej myśli jak i zapamiętuję, ale czasami łapią mocne "zawieszki". Ale tak poza tym to mocno polecam. Big Grin

Już parę razy wspominałem że chcę wykupić dostęp do grupy Get paid 2.0.
W Końcu to się stało i wykupiłem dostęp do tej grupy. Jestem już w połowie "lektury" no i nie zawiodłem się, jest to naprawdę spory zastrzyk przydatnej wiedzy dla osoby początkującej, takiej jak ja.
Jeśli ktoś jeszcze zwleka z zakupem, to niech śmiało wykupuje dostęp do grupy.
Tylko muszę jeszcze wspomnieć jedną rzecz odnośnie tego zakupu, jeśli ktoś szuka gotowych rozwiązań i pomysłów na zarobek, to niech lepiej nie kupuje dostępu do tej grupy, bo się zawiedzie i tylko straci pieniądze. Wink
Ale w skrócie, dla mnie zakup jak najbardziej na +. Wink

PPI:
Jeśli chodzi o PPI dla Polski to odpuszczam, są to zbyt małe stawki, a pewnie ruch można wykorzystać w lepszy sposób niż instalacje po 6-9 centów. Big Grin

Statystyki z PPI:
[Obrazek: fb4aFY5.jpg]

Wypłata z PPI:

Suby:
W Związku z tym że odpuszczam z PPI, to znowu spróbowałem z Subami.
Póki co nie spinam się z tym, powoli testuję co lepiej konwertuje itp.

Na początku spróbowałem na Sun Lead, w sumie głównie ze względu na to że są tam odnowienia 4 razy w tygodniu.
Na testowanie dałem sobie 4 dni, niestety zero efektów (korzystałem z Content Lockera).
[Obrazek: BJsSQLV.jpg]

Aktualnie testuje MyLead, no i w końcu zaczyna coś wpadać. Smile
Na dniach będę pracować nad konwersją, bo jest straszna. Big Grin
[Obrazek: 3uB6YVp.jpg]

G2A:
Strony mam podpięte pod ciasteczka z G2A, powoli zaczyna tam coś wpadać co jakiś czas. Wink

[Obrazek: syzKPRm.jpg]

Podsumowując:
Nie jest źle, cały czas coś idzie do przodu, teraz mam plan polecieć konkretniej aż do świąt, a potem dać sobie troszkę luzu żeby się nie wypalić. Smile


Dzisiejszy Film




Dzisiaj wrzucam coś co nie jest związane z zarabianiem, nie samą kasą człowiek żyje.
Polecam, super motywuje przed treningiem. Smile



RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - kochamkesz - 03-12-2017 18:18

Zyzz, on mnie również ostro motywuje, był bardzo pozytywnie pierdolni*tym gościem. Szkoda, że tak szybko skończył... a wystarczyło nie mieszać prochów i hektolitrów alkoholu z maprawdę mocnymi cyklami. Co do dziennika to powodzenia !


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 11-12-2017 21:50

Dzień 111-116
(03.12.2017 - 10.12.2017)



Opis:
Stwierdziłem że będę sobie dawał tygodniowe cele odnośnie zarobków.
Wpadłem na ten pomysł z tego względu że ostatnio coraz bardziej mi się nie chcę do czegoś zabierać, myślę że takie tygodniowe cele powinny chociaż trochę temu zaradzić. Wink

CEL NA PRZYSZŁY TYDZIEŃ: 30 zł (tylko suby)

Akcje:
Jeden dzień porobiłem akcje na zamkniętym serwisie, bo była fajna akcja z dużym limitem. Big Grin

Zlecona wypłata z tego dnia:
[Obrazek: tkh9GwL.png]

Suby:
W Tym tygodniu zwolniłem z Subami i w już widzę ze popełniłem błąd, patrzałem tylko czy nie wlatują jakieś leady, przez co nic prawie nie robiłem, - byłem za bardzo zajarany tym że udaję mi się coś zdobywać z Subów. Big Grin

Statystyki z ostatni 7 dni:
[Obrazek: aznHSEg.jpg]

Poza tym zleciłem sobie już pierwszą wypłatę z MyLead. Big Grin

[Obrazek: KLgawVq.jpg]

Dzisiejszy Film






RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - WhiteNigga - 11-12-2017 22:33

(03-12-2017 18:05)Adixx napisał(a):  Dzisiejszy Film




Dzisiaj wrzucam coś co nie jest związane z zarabianiem, nie samą kasą człowiek żyje.
Polecam, super motywuje przed treningiem. Smile

[/align]

Motywować ma koleś na sterydach i który zmarł przez sterydy? pokerface


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adaalbert - 12-12-2017 19:52

Fajny dziennik ale na typa z sukces.pl nie mogę patrzeć Jerk


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - Adixx - 12-12-2017 23:40

(11-12-2017 22:33)WhiteNigga napisał(a):  Motywować ma koleś na sterydach i który zmarł przez sterydy? pokerface

Czemu nie? - Każdego motywuje co innego. Wink

(12-12-2017 19:52)Adaalbert napisał(a):  Fajny dziennik ale na typa z sukces.pl nie mogę patrzeć Jerk

Dzięki, a jak tak przejrzałem dziennik to chyba faktycznie za dużo go tutaj. beka


RE: Zaczynamy Zarabiać i Zdobywać wiedzę. - kochamkesz - 13-12-2017 07:49

(11-12-2017 22:33)WhiteNigga napisał(a):  
(03-12-2017 18:05)Adixx napisał(a):  Dzisiejszy Film




Dzisiaj wrzucam coś co nie jest związane z zarabianiem, nie samą kasą człowiek żyje.
Polecam, super motywuje przed treningiem. Smile

[/align]

Motywować ma koleś na sterydach i który zmarł przez sterydy? pokerface


Zmarł nie przez sterydy, a przez swoją głupotę mieszając małe co nie co. Jego brat ma się dobrze i jakoś nie wykitował. Nie wspominając o Arnim, który ma 70kę, jest forma, no ale w czasach świetności raczej na sucho nie było tylko dobry sok leciał....