Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WillBarn problem z użytkownikiem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: WillBarn problem z użytkownikiem (/Temat-WillBarn-problem-z-uzytkownikiem-141071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Meloman - 06-12-2016 23:20

Hej @[robinhood666]. Wysłałem Ci wiadomość, w sprawie faktury co do której masz wątpliwości.
Czekam na kontakt Smile


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - jarunioo7 - 07-12-2016 00:58

Chciałem tylko wtrącić swoje 5 groszy do tego tematu..

Skoro imie i nazwisko jest inne na fakturze, a inne w CEIDG to od razu widać wałek. Jeśli robinhood wliczysz sobie w koszta fejk fakture to Urząd Skarbowy w razie kontroli może sie tym zainteresować i zarówno ty możesz mieć problemy jak i WillBarn.

WillBarn proponuje zwrot pieniędzy więc poszedłbym na to bo tych fanpagy i tak na 99% nie przywrócą (mam doświadczenie w tych sprawach Tongue )

Dziękuje, pozdrawiam Smile


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Meloman - 07-12-2016 07:20

Skontaktowałem się z @[robinhood666] bo podejrzewałem, że WillBarn podał moje dane na tej fejkowej fakturze.

Dużo się nie pomyliłem, imie nazwisko które widnieje na tej podrobionej fakturze to właśnie moje. Dalsze dane, czyli NIP, miejsce działalności i tak dalej, to dane serwisu prowadzącego Gold-Lead.pl. Tongue


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - maniek250 - 07-12-2016 07:45

WillBarn bardziej już głupi być nie mogłeś co ? Idea


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - mikuss - 07-12-2016 08:41

(07-12-2016 07:20)Meloman napisał(a):  Skontaktowałem się z @[robinhood666] bo podejrzewałem, że WillBarn podał moje dane na tej fejkowej fakturze.

Dużo się nie pomyliłem, imie nazwisko które widnieje na tej podrobionej fakturze to właśnie moje. Dalsze dane, czyli NIP, miejsce działalności i tak dalej, to dane serwisu prowadzącego Gold-Lead.pl. Tongue

Czytam i nie wierzę .....
Poziom debilizmu oszustów poziom dna już osiągnął po prostu.
Nawet nie myśli co robi oszukując a za podrabianie dokumentów to jeśli się zgłosi dostanie po dupie
Ciekaw jestem czy jak gold szkoli oszustów to czy potem wynajmuje im prawników do obrony beka


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - DonWestbam - 07-12-2016 09:23

Zgls na policje i informuj nas w tym temacie Big Grin bedzie ciekawie Big Grin


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - fusek - 07-12-2016 10:09

(07-12-2016 07:20)Meloman napisał(a):  Skontaktowałem się z @[robinhood666] bo podejrzewałem, że WillBarn podał moje dane na tej fejkowej fakturze.

Dużo się nie pomyliłem, imie nazwisko które widnieje na tej podrobionej fakturze to właśnie moje. Dalsze dane, czyli NIP, miejsce działalności i tak dalej, to dane serwisu prowadzącego Gold-Lead.pl. Tongue
Je ba ny....

On mi od poczatku cos smierdzial


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - Rajzerek - 07-12-2016 10:15

Dokładnie zgłos na policje za podrabianie dokumentow


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - krutek90 - 07-12-2016 11:56

@[robinhood666], według mnie mogłeś rozważyć propozycję zwrotu, jak wcześniej proponował Wil..., bo teraz może się wystraszyć i już nic nie odzyskasz.
Mimo to współczuję i walcz o swoje.


RE: WillBarn problem z użytkownikiem - devilll - 07-12-2016 12:18

Meloman i robinho mam nadzieję, że tego nie zostawicie i zgłosicie go tam, gdzie powinno się zgłaszać takie ścierwa. Inaczej takich typów nazwać nie można.