Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bukmacherskie siano + ob || wideo z darmowymi typami!! (/Temat-Bukmacherskie-siano-ob-wideo-z-darmowymi-typami-135903)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - DC1 - 13-08-2016 02:33

Oho, fajny temacik - będę śledzić na pewno. Smile


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - jigorex - 13-08-2016 10:47

jak oglądam twoje filmiki to myślę czy z sts się nie przerzucić na bet365 w sts nie ma połowy meczów o których jest mowa w filmiku Angry


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 13-08-2016 12:21

Gdybym obstawiał wszystko w STS, to zostałbym bankrutem, im szybciej się przerzucisz tym lepiej dla Ciebie. Jerk2

Oczywiście kupon, który wrzuciłem na wczesne rano okazał się trafny (co prawda trwa jeszcze mecz Newbee w LOLa, aczkolwiek nie sądzę, żeby coś się tam zadziało dziwnego, bo sporo już wygrywają). Jeśli ktoś zagrał za 57% zysku poprzedniego kuponu, to powinien mieć znowu fajną dniówkę, a ja już szykuję coś na wieczór, więc dniówka się powiększy Lol


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - jigorex - 13-08-2016 12:26

(13-08-2016 12:21)XY1 napisał(a):  Gdybym obstawiał wszystko w STS, to zostałbym bankrutem, im szybciej się przerzucisz tym lepiej dla Ciebie. Jerk2

dlaczego bankrutem ?


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 13-08-2016 13:05

Stary, masz 12% podatku już na starcie. Czyli z każdego kuponu, który bym wygrał załóżmy przykładowo po kursie 1.60 oddaje 12%... czyli stawiam kafla, ryzykuje tysiąc, który mogę stracić. Jeśli go nie stracę, to państwo zabiera mi 12%, czyli moja wygrana zmniejsza się do czegoś, co postawiłbym po kursie 1.48 ... już pomijam fakt, że kursy na STSie są z reguły bardziej opłakane, niż na becie, co powoduje ogromne ryzyko względem ewentualnego zysku. Xpokerface

Do hejterków, którzy zaraz się doczepią o moje podatki - ja to rozwiązuje w taki sposób, że mam dg na wyspach, cyprze i w PL dwie spółki, więc teoretycznie JEST PŁACONE. Cool

Co do typów na dzisiaj, to zapraszam:






RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Kirito92 - 13-08-2016 13:07

Nie ma filmiku xd


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - jigorex - 13-08-2016 13:23

Proponował bym zrobić coś w stylu od 10/100zł do 1000 zł myślę ze wielkie zainteresowanie by było na forum Idea


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - Kurus92 - 13-08-2016 13:42

Czym nagrywasz,że nawet dobra jakość? Wink Sam gram od kilku lat na zakładach,zarówno bet365 jak i betfair.Gram podobnymi stawkami jak Ty,chociaż zdarzały się większe.Mogę w wolnej chwili się na pw odezwać? Mam parę pytań/przemyśleń... Smile Pozdro i powodzenia!


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - XY1 - 13-08-2016 14:25

@Kirito92 - jest Jerk2
@jigorex - myślałem nad jakimś projektem składkowym, w stylu "wrzuć 2 dychy i wyciągnij po tygodniu stówę" z gwarantowanym zwrotem (z mojej kieszeni), gdyby się nie powiódł, ale nie wiem jak to zrobić od strony mojej wiarygodności i ewentualnego limitu uczestników, ciągle nad tym myślę.
@Kurus92 - ip6+, odzywaj się, z chęcią pogadam Cool


RE: Bukmacherskie siano + opcje binarne - jigorex - 13-08-2016 14:27

jak coś to chętny jestem Smile