Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwają konta pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usuwają konta pomocy! (/Temat-Usuwaja-konta-pomocy-65226)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Usuwają konta pomocy! - pikusix1 - 21-02-2013 20:40

Być może przez flagowanie filmików całe konto idzie? Ja radziłbym zmienienie niszy, bo "tak sobie" YT nie usuwa kont.


RE: Usuwają konta pomocy! - Sloniasek - 21-02-2013 20:54

(21-02-2013 20:35)rozekrr napisał(a):  lapribbi, Ty tam najwięcej wiesz Smile Sloniasek dobrze pisze, na jeden nr. można nawet założyć (max.) 5 zweryfikowanych kont. Ja z tego korzystam i wszystko się trzyma, jeżeli coś robicie nie tak to trudno, macie za swoje. A co nie tak, to już dojdźcie sami, bo temat się ciągnie a zero konkretów.



Fakt można zrobić 5 zweryfikowanych kont na jednym numerze ale to jest błąd bo na 90% zbanują wszystkie konta, dlatego najlepiej jeden numer wykorzystać do zrobienia jednego konta yt.


RE: Usuwają konta pomocy! - rozekrr - 21-02-2013 21:04

Sloniasek, zależy kto do czego je wykorzystuje. Ja większość do komentarzy i łapek, także póki co się trzymają Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 21-02-2013 21:11

No założyłem właśnie jedno konto na próbę zobaczymy Smile Jak będzie ok to będę musiał kupic ze 200 starterów ;P


RE: Usuwają konta pomocy! - lapribbi - 22-02-2013 16:09

(21-02-2013 20:35)rozekrr napisał(a):  lapribbi, Ty tam najwięcej wiesz Smile Sloniasek dobrze pisze, na jeden nr. można nawet założyć (max.) 5 zweryfikowanych kont. Ja z tego korzystam i wszystko się trzyma, jeżeli coś robicie nie tak to trudno, macie za swoje. A co nie tak, to już dojdźcie sami, bo temat się ciągnie a zero konkretów.

Z całym szacunkiem to że ty masz lepszą reputację na forum i więcej postów to wiesz nie znaczy że ja mało wiem bo tak napewno nie jest . Troszkę już przeżyłem z tym yt i dosyć wiem . A udzielam się w temacie żeby pomóc a nie żeby słuchać twoich opini pozdrawiam


RE: Usuwają konta pomocy! - rozekrr - 22-02-2013 16:25

A czy ja napisałem coś o reputacji i postach? Każdy do każdego musi to wypominać, a nie o to w tym chodzi. Nie neguję że wiesz, bo być może i tak ale starałem Ci się uświadomić że nie każdy ma jak Ty, i nie każdy tak samo pracuje dlatego nie do końca było to prawdą. Również pozdrawiam.


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 22-02-2013 22:33

Co sądzicie o kupnie modemu z play i włożenie do niego kartę z areo2? Jak myślicie nada się tylko do zakładania kont i wrzucania filmików. Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - HAUKA - 25-02-2013 00:54

(21-02-2013 20:35)rozekrr napisał(a):  lapribbi, Ty tam najwięcej wiesz Smile Sloniasek dobrze pisze, na jeden nr. można nawet założyć (max.) 5 zweryfikowanych kont. Ja z tego korzystam i wszystko się trzyma, jeżeli coś robicie nie tak to trudno, macie za swoje. A co nie tak, to już dojdźcie sami, bo temat się ciągnie a zero konkretów.

max 10 Wink


RE: Usuwają konta pomocy! - n1000 - 25-02-2013 00:58

Może się wtrącę do dyskusji Jerk2

Czy jeżeli robiłbym konta z jednego IP (ok. 4 dziennie) i weryfikował każde osobnym numerem z pinger textfree, to czy te konta też tak dobrze by się trzymały? I jeszcze jedno, czy YouBooster PRO dalej działa poprawnie?


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 25-02-2013 15:29

pinger textfree nie działa już Big Grin Ostatnio sam próbowałem i nie dochodziły potwierdzenia a czy by się trzymały mocno to nie sądził bym żeby były więcej jak 3-4 dni.