Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! (/Temat-Grand-Theft-Auto-V-Oficjalnie-Premiera-Wiosna-na-PS3-i-XBOX-360-60422)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Max998 - 17-09-2013 09:23

Mimo tego, że czekałem i nie mogłem się doczekać tej gry jestem troszeczkę zawiedziony (PS3).
Miało być wszystko nowe, świetne, świeże a wygląda jak GTA IV z nową mapką..
Nie ma to jak jechać pełną prędkością autobusem uderzyć czołowo w osobówkę a w osobówce zarysował się zderzak - MASAKRA!
Samochody prowadzą się nie naturalnie a wręcz sztucznie.
Gra ogólnie fajna zwłaszcza na początku kiedy zwiedza się całe miasto i pustkowia ale szczerze mówiąc liczyłem na więcej po tych screen'ach rok temu itp.

W mojej ocenie 3,5/6.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - hertia - 17-09-2013 10:35

Kto jeszcze gra w gta ;p teraz rządzi Sint Row ta fabuła to jest to a nie jakieś gta ala odsmażany kotlet...


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Max998 - 17-09-2013 10:42

Każdy ma swój gust co do gier.
Jedni lubią Tibię a inni Battlefielda.


To jak z muzyką ja lubię POP a ktoś inny Rock ale to nie powód do jakiś wywodów na temat kotletów.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Szaman1644 - 17-09-2013 10:44

Oglądałem gameplaye i wydaje mi się, że ciekawe, ale fizyka zniszczeń podobna do IV.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Sloniasek - 17-09-2013 10:48

Narzekacie bo po prostu nie odkryliście wszystkich atrakcji GTA V Wink


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Szaman1644 - 17-09-2013 10:50

Ja nie mam GTA tylko oglądam na YT. A ty co odkryłeś?


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Rzeziu - 17-09-2013 10:58

Pff ja już jakiś tydzień gram Smile i do tego za darmo (przerobiona konsola).

Polecam !!! jedyne GTA które mnie nie odrzuciło po 1 dniu powiem szczerze, że nawet skłony byłbym kupić.


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Qwik - 17-09-2013 16:29

Wy myśleliście ze to będzie wszystko super nowe?Ta gra powstała na 8 letnie konsole,rockstar nie mógł zrobić nowego silnika bo by konsole wybuchły tylko ulepszył silnik czwórki.Lepszej grafiki należy się spodziewać w wersji na pc i playstation 4 (w plikach ktoś tam znalazł wzmiankę o pc i playstion 4) a to dlatego ze nad wersja na pc i ps4 jeszcze pracują dlatego nie wyszła razem z konsolowymi wersjami (tak myślę)oczywiście będzie to ten sam silnik ale jeszcze bardziej ulepszony.Jeśli przyjrzycie się filmikom na yt to zauważycie wolno doczytujące się tekstury,mały zasięg widzenia jest to bolączka słabych podzespołów konsol.
Najlepsza grafika będzie na pc ponieważ playstation 4 już w dniu zapowiedzi było o wiele słabsze niż pc.W ps 4 siedzi radeon hd 7850 albo 7870 w moim pc jest radeon 7850 za 600 zł.

OCZYWIŚCIE WSZYSTKO CO NAPISAŁEM JEST WYWRÓŻONE Z FUSÓW.


Odp: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - Slight - 17-09-2013 17:01

A ja tam w żadną jeszcze wersję nie grałem. Chyba kupię sobie 3 lub 4..

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


RE: Grand Theft Auto V - Oficjalnie Premiera Wiosną na PS3 i XBOX 360! - damianus627 - 17-09-2013 17:10

Gra jest po prostu zaje*****. Latanie sterowcem, wchodzenie po górach, ataki dzikich zwierząt, psy uprawiające sex na ulicybeka. Jak ktoś ma możliwość niech kupuje od razu. Od GTA IV o wiele lepsze.

Jak 1 października uruchomią GTA Online to już będzie po prostu zajebiś***.