Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeprosiny dla Xnationa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeprosiny dla Xnationa (/Temat-Przeprosiny-dla-Xnationa-23424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- rafki - 15-07-2008 16:00

w sumie to xnation probowal rozdrapac wszystko...


- evolucja - 15-07-2008 16:02

Xnation, nie tłumacz mi się. Nie obchodzi mnie to jak ty to widzisz, ja uważam inaczej . Jak widać to że szukasz wszędzie zaczepki to jedna wielka prawda i nie śmiej nawet mówić że jest inaczej! Mogę nawet powiedzieć, że potwierdzi to około 90% forumowiczów!

Naprawdę, ledwo przyszedłeś i już całe forum ma przez ciebie problemy! Przez te twoje głupie dochodzenie sprawiedliwości! Jak lubisz się bawić w detektywa to idź na forum prawnicze albo coś a nie wprowadzaj zamieszania na zwykłym, prostym forum o zarabianiu!

Mówisz że denerwujemy cię? A kto ci każe tutaj siedzieć! Wyjście stąd jest naprawdę proste i uwierz mi- da to wreszcie spokój innym.

Zobaczcie sobie jego posty: http://zarabiam.com/search.htm/authors/Xnation,0 prawie wszystkie to posty prowokujące do kłótni, zwracanie uwagi, tłumaczenie się lub inne nic nie wnoszące(poza nieładem) do tematu informacje!


Mam już tego serdecznie dosyć!


- rafki - 15-07-2008 16:04

a kto nie ma? zatluc go mlotkiem przez internet... [tak, to przenosnia, powiedz ze lamie regulamin, i wskaz mi gdzie. no i nie zapomnij o screenie...]

[ Dodano: 2008-07-15, 17:10 ]
http://zarabiam.com/topics21/pokaz-swoje-zdjecie-vt96,75.htm#31164


- Xnation - 15-07-2008 17:39

Cytat:a kto nie ma? zatluc go mlotkiem przez internet... [tak, to przenosnia, powiedz ze lamie regulamin, i wskaz mi gdzie. no i nie zapomnij o screenie...]

Grozisz mi idioto a to jest karalne z tego co evolucja mówił ;-)

Evolucja ja wiem że bardzo chcesz się mnie pozbyć, i wiem też dla czego. Jeśli stąd odejdę to tylko po przebadaniu Cię bardzo szczegółowo :idea:


- Kolekcjoner - 15-07-2008 18:22

Bezsensowny temat...


- Xnation - 15-07-2008 19:05

Dokładnie.. W imieniu swoim proszę go wywalić tam gdzie światło nie dochodzi


- rafki - 15-07-2008 19:06

bo nation robi go bezsensownym


- Xnation - 15-07-2008 19:15

bezsensowny był od chwili naciśnięcia przez Ciebie "Nowy temat"


- Kolekcjoner - 15-07-2008 19:21

Zaczynacie znowu pieprzyć głupoty, to już jest nudne.
Najpierw próbujecie go wywalić z forum bez podstaw, a teraz go przepraszacie.
Bezsens.


- Xnation - 15-07-2008 19:23

Dokładnie.. W imieniu swoim proszę go wywalić tam gdzie światło nie dochodzi

CZY TU NIE MA MODÓW ?!?!??! :-? Kto pozwala na taki śmietnik? ELO MODY!! jesteśta? :idea: :->