Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? (/Temat-Czy-da-sie-dorobic-na-polecaniu-aplikacji-mobilnych-165047)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Adziuu69 - 15-11-2019 17:30

Właśnie mi zatwierdzili, czekałem 5 dni.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Matoro132 - 15-11-2019 23:13

Co do wypłaty gotówki kartą twisto to przecież jest opcja wypłaty gotówki w terminalach w niektórych sklepach Wink


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - MilanFan - 15-11-2019 23:40

Pieniądze z Twisto można przesłać na swoje konto nie wychodząc z domu do żadnego sklepu Tongue


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Pablo1878 - 15-11-2019 23:42

(15-11-2019 23:40)MilanFan napisał(a):  Pieniądze z Twisto można przesłać na swoje konto nie wychodząc z domu do żadnego sklepu Tongue

Pytanie za 100 punktów, jak? :o


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Dante_/ - 16-11-2019 00:39

@[Pablo1878] Idziesz do żabki i mówisz, że chciałbyś wypłacić ileś tam, oni nabijają i tyle. Nie jestem pewien czy kartą Twisto da się płacić wszędzie ( nie wiem co rozumiem poprzez "Katalog sklepów" na stronie Twisto, czy to dotyczy "odkładania w czasie za kupno" czy sklepów, w których można płacić ową kartą ), ale jeżeli się ta to pierwsza lepsze żabka.

@Edit
Teraz zauważyłem, że to jest MasterCard karta, więc na 99% da się.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Pablo1878 - 16-11-2019 00:42

(16-11-2019 00:39)Dante_/ napisał(a):  @[Pablo1878] Idziesz do żabki i mówisz, że chciałbyś wypłacić ileś tam, oni nabijają i tyle. Nie jestem pewien czy kartą Twisto da się płacić wszędzie ( nie wiem co rozumiem poprzez "Katalog sklepów" na stronie Twisto, czy to dotyczy "odkładania w czasie za kupno" czy sklepów, w których można płacić ową kartą ), ale jeżeli się ta to pierwsza lepsze żabka

Bardziej chodziło mi o sposób MilanFana. To, że można iść do żabki i wypłacić wiem. Katalog sklepów dotyczy Ciebie jeśli nie masz karty. To w wybranych sklepach internetowych możesz użyć Twisto jako środek płatniczych. Natomiast wypłata w żabce jest traktowana jako płatność kartą.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Dante_/ - 16-11-2019 00:44

(16-11-2019 00:42)Pablo1878 napisał(a):  
(16-11-2019 00:39)Dante_/ napisał(a):  @[Pablo1878] Idziesz do żabki i mówisz, że chciałbyś wypłacić ileś tam, oni nabijają i tyle. Nie jestem pewien czy kartą Twisto da się płacić wszędzie ( nie wiem co rozumiem poprzez "Katalog sklepów" na stronie Twisto, czy to dotyczy "odkładania w czasie za kupno" czy sklepów, w których można płacić ową kartą ), ale jeżeli się ta to pierwsza lepsze żabka

Bardziej chodziło mi o sposób MilanFana. To, że można iść do żabki i wypłacić wiem. Katalog sklepów dotyczy Ciebie jeśli nie masz karty. To w wybranych sklepach internetowych możesz użyć Twisto jako środek płatniczych. Natomiast wypłata w żabce jest traktowana jako płatność kartą.

Nie zwróciłem uwagi nawet na cytowany tekst facepalm ( zmęczenie jednak robi swoje ). Również dzięki za potwierdzenie odnośnie "katalogu sklepów".


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - MilanFan - 16-11-2019 01:15

@[Pablo1878], myślałem, że Ty akurat znasz ten lub masz inny swój sposób Tongue Na PM mogę się podzielić wiedzą, co mi tam Big Grin


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - palhryt - 18-11-2019 11:57

Ale nas ziomeczek obrobił :O Dlaczego w poście nie wspomniałeś ,że jak się zarejestrujemy z czystego linku http://www.twisto.pl/klient/app/rejestracja to się dostaje 100 zł ,a Ty nic nie dostajesz? A jak się rejestrujemy z twojego linku to Ty dostajesz 1/2 z naszych 100 zł i my też tylk 1/2 zamiast 100%

Ogólnie wypłacić pewnie także tą kartą można w sieci marketów DINO. Ponieważ wypłata jest tam tak jakby dobijana do salda zakupów i kupując np. batona za 1 zł i chcemy wypłacić 50 zł to nabijają nam na rachunku 51 i powinno myślę przejść.


RE: Czy da się dorobić na polecaniu aplikacji mobilnych? - Pablo1878 - 18-11-2019 12:00

(18-11-2019 11:57)palhryt napisał(a):  Ale nas ziomeczek obrobił :O Dlaczego w poście nie wspomniałeś ,że jak się zarejestrujemy z czystego linku http://www.twisto.pl/klient/app/rejestracja to się dostaje 100 zł ,a Ty nic nie dostajesz? A jak się rejestrujemy z twojego linku to Ty dostajesz 1/2 z naszych 100 zł i my też tylk 1/2 zamiast 100%


Musisz podać kod promocyjny by otrzymać 100 zł bądź 50 zł. Rejestracja z czystego linku nic nie da. Tak czy siak jesteś w błędzie. Bo kolega poleca Twisto ze swojego konta i nikomu nie zabiera 50 zł... Wink

(18-11-2019 11:57)palhryt napisał(a):  Ale nas ziomeczek obrobił :O Dlaczego w poście nie wspomniałeś ,że jak się zarejestrujemy z czystego linku http://www.twisto.pl/klient/app/rejestracja to się dostaje 100 zł ,a Ty nic nie dostajesz? A jak się rejestrujemy z twojego linku to Ty dostajesz 1/2 z naszych 100 zł i my też tylk 1/2 zamiast 100%

Ogólnie wypłacić pewnie także tą kartą można w sieci marketów DINO. Ponieważ wypłata jest tam tak jakby dobijana do salda zakupów i kupując np. batona za 1 zł i chcemy wypłacić 50 zł to nabijają nam na rachunku 51 i powinno myślę przejść.

Nie przejdzie taka płatność. Testowane już. Wink