Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) (/Temat-Cloud-Token-Wallet-Zarabiaj-6-12-miesiecznie-Technologia-Blockchain-4-0-BBS-162177)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - przesmyk345 - 04-07-2019 20:42

Jak coś to właśnie wszedłem w aplikacje Plus Tokena i wcześniej nie było żadnych danych z portfela (było puste okno i no announcement) - teraz wyskoczyło i odświeża się normalnie z aktualizacją. Nie mam tam co prawda żadnych krypto, ale minimalny progres jest - pytanie, co to będzie oznaczać w praktyce.


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - lamar6 - 07-07-2019 13:17

Zaraz zaraz.
Jak to nie ma krypto? Myślałem, że to portfel zdecentralizowany i że na samym portfelu to my mamy dostęp do klucza prywatnego więc co ma jakaś "aktualizacja" do tego?


RE: Cloud Token Wallet - Zarabiaj 6-12 % miesięcznie. Technologia Blockchain 4.0 (BBS) - creative7 - 09-07-2019 18:05

Nie ma ktoś ok 10 CTO? Kupię za BTC lub PLN jak kto woli.