Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zaproszę do polubienia Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zaproszę do polubienia Fanpage (/Temat-Zaprosze-do-polubienia-Fanpage-157968)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 19-09-2018 22:19

Chyba nie masz pojęcia jakie usługo świadczysz. Zaproszenia które wyślesz pokazują się w sekcji "zaproszeni" i dodają się od razu po zaproszeniu.
[Obrazek: zaproszenia.jpg]

Wysłanie wiadomości traktujesz jako spam ? No to pokaż JEDNĄ wiadomość którą wysłałem Ci dziś lub nawet wczoraj przed Twoją odpowiedzią na mój post w tym temacie.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 19-09-2018 22:27

Wow ale jesteś mądry. O świece cię jest coś takiego jak ile znajomych lubi tą stronę a wile mi powie bo jak jest ich 100 albo 50 to oznacza że kłamiesz.Jak jesteś inteligenty to zobaczysz na osi ile polubień wpadło i kiedy więc nie dodam ci dziś nagle 500 bo jako rozumny człowiek wiem że to widać.Nie wiem dlaczego to zatajasz.Dobranoc idę spać i czekam na konkret z twojej strony czyli link jak nie to twoje gadanie jest g**no warteSmile.Ta rozmowa mi tylko posty nabija bo ty nic nie dajesz tylko stwierdzasz fakty ,,Zaproszenia które wyślesz pokazują się w sekcji "zaproszeni" i dodają się od razu po zaproszeniu. "I nie nie odpowiem ci dziś bo nie mam czasu na ciebie bo nic mądrego nie piszesz i dajesz dowody a potem im nie ufasz. Moim zdaniem coś kręcisz ja jutro kasę prześle na cel i wtedy już nie możesz o banie mówić bo kasa oddana.Dobranoc Smile

Strona to chyba https://www.facebook.com/SHOP-TIME-173011133385671/ tylko powiedz tak czy nie.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 19-09-2018 22:36

Ty czytasz to co piszesz ? Zaprzeczasz sam sobie w swoich wiadomościach. A sekcja "znajomi którzy lubią tą stronę" nie jest miarodajna i tłumaczyłem Ci -co zresztą widać na screenach- czemu ta liczba moze być wyższa niż jest w rzeczywistości. Jedyną miarodajną metodą jest sprawdzenie ile wysłałeś zaproszeń , tak jak na screenie który zamieściłem w poprzednim poście. Masz screen z panelu na fb z pokazaną liczbą ile polubień doszło od momentu złożenia zamówienia u Ciebie. Twierdziłeś ,ze już 26 Twoich znajomych polubiło stronę , a jak zapytałem o łączną liczbę polubień przestałeś odpisywać. Moje gadane jest podparte screenami , Twoje gadanie nie jest podparte niczym. Więc zastanówmy się , czyje jest "gówno warte?"
Ps: Czemu nadal nie dostałem screena tych wiadomości które rzekomo do Ciebie pisałem i Ci spamowałem? Czyżby to było kolejne kłamstwo ?


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 19-09-2018 22:45

Jutro ci odpiszę ale dalej nie wiem czy to ten fanpega bo jak tak to wychodzi że kłamiesz.
,,https://www.facebook.com/SHOP-TIME-173011133385671/ tylko powiedz tak czy nie."
Sam mi pisałeś o czytaniu ze zrozumieniem i dobranoc już nie wchodzę na forum sprawdzałem czy napsiałeś tak lub nie ale ty dalej piep**ysz o niczym wiec czekam aż wreszcie się wypowiesz. Jutro ci wszystko dam ale odpowiedz na pytanie..Ale konkretnie tak lub nie !!!!!


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 19-09-2018 22:49

Brawo , w końcu trafiłeś. Chociaż takie informacji powinieneś mi wysłać na priv i tam zapytać , a nie udostępniać tutaj. Widze ,ze jeszcze jesteś do wyślij screeny z pokazaniem ile zaproszeń wysłałeś.

edit: Kolejny dowód który pokazuje ile polubień dostałem. Oczywiście mogę przekazać odpowiednie uprawnienia administratorowi aby mógł to zweryfikować.


[Obrazek: like.jpg]


edit2: Zarzucasz mi ,ze kłamię z liczbą polubień jakie dostałem. Domyślam się ,ze twierdzisz tak na podstawie sekcji "znajomi którzy polubili tą stronę". Tak jak pisałem Ci w wiadomościach może tak być ze względu na to ,ze kupiłem od Ciebie konto z którego zaprosiłem 5tys osób, a dostałem od nich jakieś 300-400 polubień. Obstawiam ,że przez to masz zawyżoną liczbę polubień o mniej więcej 20, bo w momencie jak u Ciebie wyświetlało 26 , mi doszło tylko 5 nowych. Rozmowę widać na screenie:

[Obrazek: polubienia_1.jpg]

Widać tam również Twoje zapewnienie ,że znajomi się nie pokrywają. Jako ,że lubię wszystko sprawdzać i mam na to czas , postanowiłem zweryfikować Twoje słowa.

Na komputerze pokazuje mi niestety tylko 20 ostatnich osób które polubiły stronę -nie wiem czy da się jakoś rozwinąć żeby pokazało więcej-. Ale na 20 osób 2 mają ze mną wspólnego znajomego w postaci konta które od Ciebie kupiłem-Sandra-. Z Ciekawości z poziomu konta Sandra, sprawdziłem pozostałe osoby które dały polubienia. Wszystkie mają po kilkadziesiąt wspólnych znajomych z Sandrą , niektórzy nawet wysłali jej zaproszenie do znajomych. Więc jak widać znajomi jednak się pokrywają.
[Obrazek: wsp_lni.jpg]


Sprawdziłem jeszcze z telefonu i tutaj udało mi się załadować trochę więcej polubień -około 10 więcej- i doszła jeszcze jedna osoba która ma ze mną wspólnego znajomego -Sandrę , konto które kupiłem od Ciebie- .
[Obrazek: wsp_lni2.jpg]


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 20-09-2018 18:06

Więc tak z konta zostało dodane
https://zapodaj.net/b78f348a3a01f.png.html
z czego tylko kilka się pokryło
zaproszonych było
https://zapodaj.net/363240cea64be.png.html
Na się pomaga nie mogę wpłacić bo nie akceptują PayPala. Daj swojego.I sprawa zamknięta bo nie ma po co to ciągnąć.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 20-09-2018 18:09

Podaj link konta z którego zaprosiłeś , sprawdzę ile się pokryło. Bo po ilości polubień wychodzi ,ze pokrywa się minimum 30.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 20-09-2018 18:18

Daj PayPala kończę to.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - zarobki11 - 20-09-2018 19:56

Kasę odesłałem.


RE: Zaproszę do polubienia Fanpage - barteq121 - 20-09-2018 20:00

Pieniądze dostałem.
Mimo wszystko NIE POLECAM użytkownika. Jest oszustem co widać w naszej wymianie wiadomości w tym temacie.Nie potrafił się przyznać do wino mimo ,ze mawet na załączonym przez niego screenie widać ,ze wysłał tylko 1000 zaproszeń , a podjął się zaproszenia 7 tys osób. W dyskusji nie podał żadnych rzeczowych argumentów na swoją obronę , jedynie potrafił obrażać. Więc jeszcze raz:
NIE POLECAM i ostrzegam wszystkich przed użytkownikiem zarobki11.