Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elita intelektualna forum zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elita intelektualna forum zarabiam.com (/Temat-Elita-intelektualna-forum-zarabiam-com-156370)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - jarunioo7 - 21-05-2018 19:39

(21-05-2018 18:47)Assasinoo napisał(a):  Haha, trolle zrobili gownoburze, ropsont był ewentualnie pijany, a jak yazir go nie zbanował, to znaczy, że uznał za niewinnego.

Na tym można zakończyć temat, Pozdro.

ZAMYKAM


Jarunio z całą sympatią, ale tu nie tyle chodzi o podużytkownicy, tylko o "podludzie" oraz domysły na temat czyjegoś życia prywatnego ;| dla mnie to dziwna sprawa, kto w takiej sytuacji ma nadmiar czasu i nie ma co robić? Logika podpowiada, że ktoś, kto interesuje się cudzym życiem.

Faktycznie, nie zauważyłem, że użył takiego słowa - mój bład Smile Ropsont trochę przesadził z podludźmi i komentowaniem życia twardego ale ten temat widzieli zarówno moderatorzy jak i Admin. Nie zareagowali więc to oznacza, że temat jest wyjaśniony i Ropsont nie otrzyma warna (brak decyzji może być też decyzją Smile ).

Nikt nie jest lepiej/gorzej traktowany przez znajomość lub jej brak z administracją - wszystko jest robione według mnie z zachowaniem zdrowego rozsądku czyli tak jak powinno być.

edit: Oo.. Ropsont przeprosił za swoje słowa więc temat tym bardziej wyjaśniony..


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Assasinoo - 21-05-2018 20:00

No i ok, ja jeszcze powiem, że święty nie jestem, ale od kilku miesięcy (na oko, od momentu, gdy na własną prośbę dostałem bana na czat), specjalnie się nie wypowiadam na forum, z powodów technicznych z czatu też nie korzystam. Temat był trochę prowokacyjny, ale chyba obrażanie innych nie robi chyba atmosfery i na tym chciałem się skupić Big Grin Nie będę wałkował tego tematu, całkiem fajne zachowanie na koniec Ropsonta, warto to podkreślić Wink Miłego wieczoru.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Kiljan - 21-05-2018 20:30

https://pl.wikipedia.org/wiki/Untermensch
Poza tym wrzucenie screena z 2016 roku gdzie twardy siedzi pod biurkiem jest moim zdaniem rażącym naciągnięciem przewinienia...


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Begrezen - 21-05-2018 20:48

(21-05-2018 19:38)Ropsont napisał(a):  Jeśli ktoś się tak bardzo poczuł dotknięty tym określeniem to Przepraszam. Ja się potrafię do błędu przyznać Wink

czy to oznacza, że nie uważasz mnie już za podczłowieka? Heart


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Ropsont - 21-05-2018 21:02

(21-05-2018 20:48)Begrezen napisał(a):  
(21-05-2018 19:38)Ropsont napisał(a):  Jeśli ktoś się tak bardzo poczuł dotknięty tym określeniem to Przepraszam. Ja się potrafię do błędu przyznać Wink

czy to oznacza, że nie uważasz mnie już za podczłowieka? Heart

Nie uważam. Myślę, że temat może być zamknięty bo co miało być wyjaśnione, to już zostało.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - twardy - 21-05-2018 21:09

Tak srednio bym powiedzial, ze zostalo wyjasnione, bo ja nadal nie dostalem odpowiedzi od yazira dlaczego ja dostalem bana za wczorajsze zrobienie awantury (taka odpowiedz dostalem na pytanie dlaczego dostalem bana na sb). Dlaczego moderacja jest stronnicza i wybiorczo banuje? Screen z 2016 roku to troche zart xD


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - yazir - 22-05-2018 17:43

Nie znam daty tego screena Sad
Już wyjaśniam lopatologicznie, twardy dostał bana po wielu ostrzeżeniach, ropsont nie był przeze mnie upominany w tym roku chyba jeszcze ani razu. Ponieważ chyba nie przesadzał z tekstami pokroju "lubię w anus" etc. Albo rzucał tymi tekstami wtedy kiedy nie było mnie na czacie. A Warna faktycznie powinien dostać i go dostanie.


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Begrezen - 22-05-2018 18:09

twardy i tak powinien sie cieszyc ze ten ban tylko na tydzien czy tam na dwa a nie na cale zycie jak u niektorych Xpokerface
#pdk


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - Admin - 22-05-2018 19:02

a kto powiedział że na tydzień czy dwa? Jerk2

http://zarabiam.com/Temat-Dostales-warna-lub-bana-na-czacie-Nic-straconego-Proste-sposoby-na-odpracowanie-50748

WELCOME TO PARADISEBig Grin imprezaimprezaimpreza

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5388201]


RE: Elita intelektualna forum zarabiam.com - twardy - 22-05-2018 20:11

Przeklikalem 200 stron archiwum (moglem w tym czasie zlotowke na mypayu zarobic) i przez te dwa miesiace nie znalazlem zadnego ostrzezenia w moim kierunku od yazira czy Malina. Co prawda jeszcze ponad 300 stron zostaje ale sobie nie przypinam zadnego ostrzezenia. te 600 stron to prawie pol roku a podobno codziennie o anusach gadam (?xD) . Po grudniowym banie od Admina powiedzialem sobie, ze lepiej w wasza strone nic nie pisac, bo jestescie strasznie delikatni.

Ban z dupy, brak argumentow, a pozniej jeszcze odrabianie to tematami, z ktorych nikt nigdy nie skorzysta? No serio gdzie tu sens?

Czym sobie zasluzylem na taka antypatie? xD