Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj online - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj online (/Temat-Zarabiaj-online-145426)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabiaj online - KitekW - 11-07-2019 22:04

(08-07-2019 10:11)lamar6 napisał(a):  Coś nie widzę na tym blogu działu o Dascoinie - tak zachwalałeś, wypadałoby opisać rozwój projektu.

Złe inwestycje też są wpisane w koszta, teraz już wiem, że to był błąd i tyle. Dużo wiedzy przez ten czas przybyło. A tak btw to nie przesadzaj Wink


RE: Zarabiaj online - lamar6 - 13-07-2019 17:09

(11-07-2019 22:04)KitekW napisał(a):  
(08-07-2019 10:11)lamar6 napisał(a):  Coś nie widzę na tym blogu działu o Dascoinie - tak zachwalałeś, wypadałoby opisać rozwój projektu.

Złe inwestycje też są wpisane w koszta, teraz już wiem, że to był błąd i tyle. Dużo wiedzy przez ten czas przybyło. A tak btw to nie przesadzaj Wink

Fajnie, że się przyznajesz, że to był błąd. I dobrze, że wyciągasz wnioski. Ja jednak też pisałem poniekąd poważnie. Na piramidy jest hype a potem jak upadają to jakoś brakuje świadków, środowisko nagle znika a postronni ludzie nawet nie wiedzą co się działo od zaplecza, nie mają poglądu na historię i przez to łapią się często na kolejne twory tego typu.


RE: Zarabiaj online - KitekW - 01-08-2019 18:15

(13-07-2019 17:09)lamar6 napisał(a):  
(11-07-2019 22:04)KitekW napisał(a):  
(08-07-2019 10:11)lamar6 napisał(a):  Coś nie widzę na tym blogu działu o Dascoinie - tak zachwalałeś, wypadałoby opisać rozwój projektu.

Złe inwestycje też są wpisane w koszta, teraz już wiem, że to był błąd i tyle. Dużo wiedzy przez ten czas przybyło. A tak btw to nie przesadzaj Wink

Fajnie, że się przyznajesz, że to był błąd. I dobrze, że wyciągasz wnioski. Ja jednak też pisałem poniekąd poważnie. Na piramidy jest hype a potem jak upadają to jakoś brakuje świadków, środowisko nagle znika a postronni ludzie nawet nie wiedzą co się działo od zaplecza, nie mają poglądu na historię i przez to łapią się często na kolejne twory tego typu.

Z mojej strony o tyle dobrze, że nie naganiałem na siłe do tego "biznesu". Teraz już nie dascoin a greenpower. Trzeba uważać na te twory.