Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. (/Temat-Koniec-facebooka-czyli-awarie-bledy-itp-121604)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - jarunioo7 - 25-09-2015 01:07

Cały ten temat to parodia Xpokerface

Pier**lenie o jakimś "końcu fejsa", o "atakach hakierów" itp itd. Ludzie, ogarnijcie sie bo z trzech stron tego tematu zobaczyłem tutaj może dwie mądre wypowiedzi..

Facebook nie padnie w ciągu jednej chwili, nie wprowadzi zabezpieczeń na SPAM których nie będzie sie dało obejść.
Grupy to nie wszystko, są też fanpage i aplikacje które wykorzystują wielkie korporacje Smile

Już widze tę falę samobójstw jakby facebook miał zniknąć, a to przecież tylko portal społecznościowy.. Heart


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - kellylentz9 - 25-09-2015 01:09

(25-09-2015 01:07)jarunioo7 napisał(a):  Cały ten temat to parodia Xpokerface

Pier**lenie o jakimś "końcu fejsa", o "atakach hakierów" itp itd. Ludzie, ogarnijcie sie bo z trzech stron tego tematu zobaczyłem tutaj może dwie mądre wypowiedzi..

Facebook nie padnie w ciągu jednej chwili, nie wprowadzi zabezpieczeń na SPAM których nie będzie sie dało obejść.
Grupy to nie wszystko, są też fanpage i aplikacje które wykorzystują wielkie korporacje Smile

Już widze tę falę samobójstw jakby facebook miał zniknąć, a to tylko portal społecznościowy.. Heart

ile samobójców by było jak by tak naprawdę facebook padł haha HuhHuhHuh


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - Karewer - 25-09-2015 08:18

Przynajmniej ziemia by odetchnęła z ulgą od takiej ilości debilizmu Smile


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - Artinesse - 25-09-2015 09:17

(25-09-2015 08:18)Karewer napisał(a):  Przynajmniej ziemia by odetchnęła z ulgą od takiej ilości debilizmu Smile
Popieram Smile.


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - jarunioo7 - 25-09-2015 12:24

I straciłbym wszystkich "potencjalnych ochotników" na subskrypcje Lol

Pora rozwinąć stronke..


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - nicooo - 25-09-2015 12:33

Dużo osób pisze "bajki" nie znając przyczyn ostatnich awarii itp tłumacząc się , że coś usłyszałem"...


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - Karewer - 25-09-2015 12:58

Gdyby to była prawda, to bardzo bym się cieszył ze względu na ogromną liczbę samobójców, którzy by sobie odebrali życie. Drogą eliminacji odpadły by no-lify i wynalazki, które i tak w przyszłości niczego dobrego dla tego kraju nie zrobią, bo trzeba jebnąć selfie, wrzucić na fejsa i zmienić status z "robię kupę" na "wysrałem się i właśnie spuszczam wodę" Smile

Upadek FB i tak by mnie nie ziębił, ani nie grzał, bo pracuję na własnej stronie, a tylko jakieś 10% ruchu pochodzi z FB, także mała strata, a jaki wielki plus dla matki Ziemi Smile hehe


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - andre007 - 26-09-2015 12:53

Takie awarie się zdarzają i nie ma co się nad nimi rozpisywać. A facebook napewno nie padnie i się nie skończy przynajmniej na razie Smile


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - nicooo - 28-09-2015 20:26

występują u was kolejne kolejne problemy z facebookiem?


RE: Koniec facebooka..- czyli awarie błędy itp.. - Majka - 28-09-2015 20:27

(28-09-2015 20:26)nicooo napisał(a):  Czy u was występują kolejne problemy z facebookiem?

Oczywiście Tongue już ponad pół godziny