Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. (/Temat-Smierc-kibica-w-Knurowie-113548)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Roxi5017 - 05-05-2015 21:36

W tym temacie nigdy nie dojdziecie do kompromisu, zawsze znajdą się za i przeciw postępowaniu policji. Tongue


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - surfer0700 - 05-05-2015 21:37

(05-05-2015 21:31)Fricooo napisał(a):  Chyba za duzo ironii w twoim poscie. Zauwaz ze chlopak nic takiego nie zrobil. Nawet nie mozesz stwierdzic ze byl agresywny bo tylko wbiegl na boisko. Policja stwierdzila ze dzialala w ochronie SWOJEGO zycia a on ich zyciu nie zagrazal.

No tak, przecież to normalne, tak tylko podczas meczu z grupą zamaskowanych kiboli wbiegł sobie na boisko Jerk


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Rav656 - 05-05-2015 21:43

Cóż... Szkoda... Szkoda że zginął tylko jeden bandyta.
Ma mi go być żal bo miał dziecko i żonę? To mógł siedzieć na dupie a nie napie*dalać sie na meczach. Chciał adrenaliny to miał. Zero współczucia. Brawo dla policji. Świetny strzał. Pozdrawiam.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - forok - 05-05-2015 22:11

Co do armatek i większej liczby policji to nie mieli możliwości do ich użycia,ponieważ żeby policja mogła sprowadzić taki sprzęt mecz,czy jakieś inne wydarzenie musi spełniać warunki imprezy masowej a ciężko taki mecz nazwać imprezą masową Big Grin

Poza tym kto za to wszystko by zapłacił? MY!(takie akcje mało nie kosztują to chyba jest oczywiste) a ja np nie chce płacić za to że paru buraków chce robić burdy.Z resztą oni pewnie sami nie wiedzą że takimi wybrykami szkodzą sami sobie.

Ze wszystkim co powyżej w pełni się z wami zgadzam,także nie będę się tu rozpisywał,bo wiemy o co chodzi.

P.S.

Gdyby to zdarzyło się w Stanach,to kolesie zanim wbiegliby na murawę dostaliby z shootguna Big Grin


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Max998 - 05-05-2015 22:14

(05-05-2015 21:43)Rav656 napisał(a):  Cóż... Szkoda... Szkoda że zginął tylko jeden bandyta.
Ma mi go być żal bo miał dziecko i żonę? To mógł siedzieć na dupie a nie napie*dalać sie na meczach. Chciał adrenaliny to miał. Zero współczucia. Brawo dla policji. Świetny strzał. Pozdrawiam.

Właśnie o to chodzi, że żony i matki dziecka nie było.
Nie wiem czy odeszła od nich czy nie żyje ale wychowywał dziecko sam.

Do tego na Facebookowej stronie tych zamieszek kilka osób mówiło, że podczas biegu krzyczeli ''zajebać kur*y'' odnosząc się z tym do kibiców z przeciwnej drużyny ale na ich drodze stanęli policjanci.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Rav656 - 05-05-2015 22:21

(05-05-2015 22:14)Max998 napisał(a):  
(05-05-2015 21:43)Rav656 napisał(a):  Cóż... Szkoda... Szkoda że zginął tylko jeden bandyta.
Ma mi go być żal bo miał dziecko i żonę? To mógł siedzieć na dupie a nie napie*dalać sie na meczach. Chciał adrenaliny to miał. Zero współczucia. Brawo dla policji. Świetny strzał. Pozdrawiam.

Właśnie o to chodzi, że żony i matki dziecka nie było.
Nie wiem czy odeszła od nich czy nie żyje ale wychowywał dziecko sam.

Do tego na Facebookowej stronie tych zamieszek kilka osób mówiło, że podczas biegu krzyczeli ''zajebać kur*y'' odnosząc się z tym do kibiców z przeciwnej drużyny ale na ich drodze stanęli policjanci.

Z matką i dzieckiem wyczytałem gdzieś z komentarzy na YT.
Krzyczeli ''zajebać kur*y''? No to zaje*ali jedną na próbę i wielka burza Big Grin


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - michu12345 - 05-05-2015 22:22

Ehhh kibole do gazu.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - Max998 - 05-05-2015 22:27

Wszyscy nagle przejmują się losem sieroty (dziecka tego zmarłego kibica) ale na filmie z linku w moim pierwszym (głównym poście) słychać głos dziecka, że się boi. Myślałby kto, że nagle wszyscy przejmują się losem dzieciaka a 10 min. przed tragedią pozwolili by inne dziecko patrzyło na takie sceny to się nazywa egoizm. Big Grin


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - akiioto - 05-05-2015 22:32

Propaganda tvnowska wam mózgi powykradala.


RE: Śmierć ''kibica'' w Knurowie.. - michu12345 - 05-05-2015 22:38

Myślę że większość osób z tego forum nie ogląda tvn.