Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania (/Temat-Pytania-nowego-zapalenca-do-zarabiania-109933)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 17:22

Wie ktoś może czy
Cytat:Umieść kod reklamy w witrynie http://www.kobiecakraina.eu
powinien się zmienić na zielono???

Niby mam puste pole ale nie wiem czy Google to widzi ://


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 06-03-2015 19:00

(06-03-2015 17:22)Exodisss napisał(a):  Niby mam puste pole ale nie wiem czy Google to widzi ://


Pisz dalej na forach AdSense. Tam Ci pomogą specjaliści.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 19:25

Trzymaj link do mojego tematu na AdSense, nawet spec ma problemy: link

Już raz mi się strona wysypała więc nie jest to takie proste lub nie potrafimy tego okiełznać ://



Podobno nie da się jakoś wywołać tej reklamy żeby Google ją widziało. Zerknie ktoś okiem?


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - PanCaro - 06-03-2015 19:28

Coś źle wkleiłeś lub klamry nie zamknąłeś. Pisz tylko na jednym forum. Po błędach dojdzie się do działającej reklamy.



Ps. PS temat już na samym początku poznałem.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 19:33

Plik wysyłałem temu koledze który mi pomagał, następnie wklejałem zedytowany przez niego. Kombinowałem przez panel na forum jak i ręcznie na FTP.


Siedzę nad tym dokładnie od 15 praktycznie bez przerwy i nie ma żadnych postępów.

Nie mogę zmusić strony żeby miała w kodzie "{}" które dają szanse rozpoznać reklame przez Google.
Kombinowałem ze wstawkami w PHP ale strona wylatywała od razu.



Skoro specjalista który widać ze pomaga tam sporo ma problemy to coś musi być na rzeczy..


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 06-03-2015 19:34

Ja jeszcze spróbowałbym zmienić skórkę i do niej wkleić kod. Sprawdź co się stanie.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - matig - 06-03-2015 19:38

Podeślij mi na priv link do swojego forum.
Napisałeś, że grupa docelowa to kobiety 25-50 lat.
Mam program partnerski skierowany przede wszystkim pod tą grupę. Chętnie przedstawię Tobie korzyści i zalety i być może nawiążemy obopólną owocną współpracę.


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 19:39

W sumie, zobacze jak na subSilverze to się będzie zachowywało.


Wrzucać kod bezpośrednio od google czy z {internal}?? Bo nie wiem czy jest to potrzebne oraz te znaki {}


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - szymbiel - 06-03-2015 19:40

Wstaw na początek sam goły kod od adsense


RE: Pytania nowego zapaleńca do zarabiania - Exodisss - 06-03-2015 20:21

Wrzuciłem narazie oryginalny kod reklamy z AdSense, jak mogę sprawdzić czy Google w ogóle to widzi?? Kod strony pokazuje normalnie ten kod który wygenerował mi AdSense

Dałby rade ktoś potwierdzić czy ta reklama teraz ma SZANSĘ działać?? Jest wstawiona, widać w kodzie strony.

http://www.kobiecakraina.eu


No i dzięki za pomoc użytkownikowi szymbiel Wink