Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rap - dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Rap - dyskusja ogólna (/Temat-Rap-dyskusja-ogolna-106888)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Rap - dyskusja ogólna - Mati435 - 23-01-2015 23:14

Ten temat został nazwany Rap szkoda że zawartość (posty) nie są w większości rapem ale gównem :/


RE: Rap - dyskusja ogólna - karor - 23-01-2015 23:17

to uświadom nam co nie jest gównem, znawco


RE: Rap - dyskusja ogólna - Tidus - 23-01-2015 23:17

@[Mati435] czekamy


RE: Rap - dyskusja ogólna - Sebqu - 23-01-2015 23:20

No w tym roku dwa sławy rozwalaja, a czeka ktos na Love Story Yelawolfa? :v


RE: Rap - dyskusja ogólna - Mati435 - 23-01-2015 23:22

Nie rozmawiam z znawcami muzycznymi którzy dobierają sobie muzykę z fanbase dla dzieciaków czytaj 10-17 lat max.
Na nic was ambitniejszego nie stać a słuchacie to co jest popularne bo jest na fali czy tam cool?.
Słucham rapu od dziecka więc mam trochę do powiedzenia pamiętam jak dostałem pierwszą płyte k44 do brata albo PitBull'a to były czasy nie to co teraz rap się stał środowiskiem wielu ludzi najgorszy to ten od zakompleksionych dzieciaków którzy rodzice zarabiają hajs a oni cały czas z tego korzystając śmiejąc się z innych którzy nie mieli tak łatwo jak oni.


RE: Rap - dyskusja ogólna - Tidus - 23-01-2015 23:24

(23-01-2015 23:22)Mati435 napisał(a):  Nie rozmawiam z znawcami muzycznymi którzy dobierają sobie muzykę z fanbase dla dzieciaków czytaj 10-17 lat max.
Na nic was ambitniejszego nie stać a słuchacie to co jest popularne bo jest na fali czy tam cool?.
Słucham rapu od dziecka więc mam trochę do powiedzenia pamiętam jak dostałem pierwszą płyte k44 do brata albo PitBull'a to były czasy nie to co teraz rap się stał środowiskiem wielu ludzi najgorszy to ten od zakompleksionych dzieciaków którzy rodzice zarabiają hajs a oni cały czas z tego korzystając śmiejąc się z innych którzy nie mieli tak łatwo jak oni.

czekamy na te niegówno od Ciebie.

To co dobre zwykle szybko zyskuje hype i fanbase robi się ujowy. Oceniasz rapera tylko po jego fanbase?


RE: Rap - dyskusja ogólna - karor - 23-01-2015 23:34

no niestety nie mogłem dostać płyty kalibra bo miałem wtedy cały rok życia, to nie oznacza że nie znam PFK, Kalibra, OSTR, lub 3W(trochę mogę powymieniać) za to Ty zostałeś duchem w latach swojego dzieciństwa, teraz hiphop jest na bardzo wysokim poziomie, może tego po prostu nie rozumiesz. Teraz weszły hasztagi i się niektórzy gubią.


RE: Rap - dyskusja ogólna - Sloniasek - 24-01-2015 00:05

Zipera , WSP , PCP , WNB, K44 , WYP3H , FU

Tylko Rap starej daty.











RE: Rap - dyskusja ogólna - Mati435 - 24-01-2015 03:24

(23-01-2015 23:34)karor napisał(a):  no niestety nie mogłem dostać płyty kalibra bo miałem wtedy cały rok życia, to nie oznacza że nie znam PFK, Kalibra, OSTR, lub 3W(trochę mogę powymieniać) za to Ty zostałeś duchem w latach swojego dzieciństwa, teraz hiphop jest na bardzo wysokim poziomie, może tego po prostu nie rozumiesz. Teraz weszły hasztagi i się niektórzy gubią.

Nie gubię się nie jestem na topie nie jestem cool i tyle.
Słucham to co mi się podoba, hip hop to kultura rap to muzyka czy kultura hip-hop jest na wysokim poziomie? zależy czy chodzi Ci o popularność czy o umiejętności.
Oceniam rapera po szczerości jeśli nawija coś o marihuanie a większość tych ludzi ma syntetyczne kanabinole? Pewnie nawet nie wiesz co to jest, może i dobrze.


RE: Rap - dyskusja ogólna - KNXTXX - 24-01-2015 03:43

Que już sie wypalił, no i fanbase zjebany