Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmora ludzkości.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Zmora ludzkości.. (/Temat-Zmora-ludzkosci-106598)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 25-02-2015 16:07

Na samą myśl o cenie tych zębów pewnie przestaje boleć. Big Grin


RE: Zmora ludzkości.. - Why - 25-02-2015 22:33

nigdy nie bolało! Big Grin


RE: Zmora ludzkości.. - Pumba* - 14-03-2015 22:49

Mam 15 lat u dentysty 2 razy w wieku 10 lat w same święta prywatnie ruszał się 1 ząb wyrwała 3 i skasowała 300 albo 400 zł drugi raz to jak chciałem całować asfalt ukruszyła mi się 1 i mam kawałek dorobiony do tej pory nie wiem jaki on jest duży bo nie widać różnicy


RE: Zmora ludzkości.. - tomswi - 14-03-2015 23:03

Ja tam mam niesamowicie złe wspomnienia związane z dentystą.Nie spowodowane dentynstą , a bólem związanym z tą wizytą.
Mianowicie miałem 3 zęby stałe za dużo, miałem rozcinanie całe dziąsło , wyrywali mi zęby przez 4 godziny, do tej pory mam blizny. A gdy już byłem po zabiegu i myślałem że najgorsze za mną , to zaczęło puszczać znieczulenie. ISTNA TRAGEDIA!!!Angry

Nikomu nie życzę takiego cierpieniaSadSadSad


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 14-03-2015 23:32

Coś o tym wiem, kiedyś rozcinali mi dziąsło by usunąć jakieś tam resztki zęba które zostały właśnie w dziąśle. O ile na fotelu i podczas drogi do domu (szedłem jak przyćpany) było ''ok'' tak w domu jak się położyłem na łóżku tak wstałem dopiero za 2 dni, do tego szwy tak trzymały, że nie mogłem się uśmiechnąć bo rwało. Tongue Teraz nie ma co prawda ani śladu ale 170zł. poszło wtedy bo była wizyta prywatna. Smile


RE: Zmora ludzkości.. - vivat32 - 08-04-2015 15:48

dawno nie byłem, az się boję iść na kontrolę


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 18-04-2015 18:05

No i zapisałem się na wizytę w przyszłym tygodniu.
Zaczynają się problemy bo nie mogę np. zjeść nic ciepłego bo zaczyna boleć więc wole się przemęczyć tę godzinę niż męczyć całe dnie i noce w razie czego.
Pierwsze wstępne koszty to 150-170zł. całego zabiegu bez NFZ oczywiście bo nie mam ubezpieczenia.


RE: Zmora ludzkości.. - szykiryki - 18-04-2015 18:10

@Max, ja mam ubezpieczenie, a i tak chodzę prywatnie Smile. Czuję się jakoś bardziej komfortowo.
Poza tym, chodzę regularnie, więc to koszt 100-200 zl na pół roku- można przeżyc Smile.


RE: Zmora ludzkości.. - Klaus_Kinski - 29-04-2015 19:37

Kilka lat nie bylem, pewnie niedlugo trzeba będzie jak zacznie bolec.


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 29-04-2015 20:59

Jestem po wizycie, że tak powiem ''kontrolnej''.
Oczywiście bez NFZ będzie mnie to kosztować od 110zł. - 160zł. + 40 złotych znieczulenie.
Do leczenia mam 4 zęby, 1 średnio ''chory'', 1 ''zarażony'' próchnicą i 2 na których pojawiły się czarne paski na boku.

Całkiem przyjemna babeczka ta dentystka, teraz tylko czeka mnie leczenie.
Oczywiście po wejściu do gabinetu zobaczeniu fotela i tego specyficznego zapachu od razu poczułem się lepiej i chciałem wyjść.. Big Grin