Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj (/Temat-Sprzedam-konta-Netflix-Spotify-Tidal-Hbo-Psn-NordVPN-Gmail-Ipla-Cda-Chomikuj-163051)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Królik524 - 18-08-2019 17:52

Który VPN pociągnie Polski Netflix za granicą?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Styler - 19-08-2019 11:08

Po zakupie twórca tematu wysłał 3 niedziałające konta po czym mimo zapewnień przestał odpowiadać. Nie polecam.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 19-08-2019 14:17

niiks - Wróciłem i jestem już w domu około 20 dam dane do logowani. Smile
Styler - Jestem już w domu jak chcesz to się dogadamy na pw Smile
Królik524 - Nordvpn bez problemu Smile
Każdy kto miał problemy podaczas mojego wyjazdu niech napisze na pw. Rozwiążemy wszystkie problemy. Każdy kto czuje się pokrzywdzony z góry przepraszam jest to moja wina. Sad


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - er! - 21-08-2019 12:12

zarobki11 od 8 lipca nie wysłał zamówionego konta spotify i nie chce oddać pieniędzy ostatni kontakt od niego był 13 sierpnia!


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - klocuchfakty - 21-08-2019 12:47

27 lipca zamówiłem konta gmail, po prawie miesiącu pisania i czekania zgodził się odesłać pieniądze. 19 sierpnia napisał, że pod wieczór wyśle przelew na PP. Do teraz go nie otrzymałem. Dla mnie taki stosunek do klientów jest niepoważny.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - pebx.maciej - 21-08-2019 13:43

Ja czekam na 2 konta netflix :/ oby doszly obiecane na dzis


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Sanczo96 - 21-08-2019 17:33

Po miesiącu moje konto na Tidalu przestało działać (wykupione było na okres 180dni). Czekałem około tygodnia na nowe konto, ostatecznie zostały mi zwrócone pieniądze.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - bepol - 21-08-2019 18:22

Ktoś czekał ponad tydzień na gmail? Obsługa na prawdę słaba.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - pebx.maciej - 21-08-2019 23:27

Mialem miec dzis 2 konta netflix -> nie mam nic ... !!


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 22-08-2019 00:11

er!- Jak najbardziej ci oddam ale musisz mi dać dane do przesłania pieniędzy. ,,nie chce oddać pieniędzy" Nie napisałeś mi ani jednej wiadomości o zwrocie.
klocuchfakty - Musisz mi dać Paypala abym odesłał. Smile
Sanczo96 - Dziękuję za potwierdzenie Smile
bepol - Spowodowane moim wakacjami wcześniej nie było problemu. I nie rób spamu jak masz jakieś pytania zapraszam na pw Smile
pebx.maciej - Przedłużyło mi się ale już wysyłam Smile