Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! (/Temat-Waypedia-Pobieraj-Apki-na-androida-i-zarabiaj-96790)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - jarunioo7 - 03-09-2014 12:01

No to mnie teraz wystraszyłeś :/ Szukam programów na telefon w których przez tydzień można zarobić powiedzmy kilka $/Euro siedząc powiedzmy 1h dziennie albo więcej.. Fajna alternatywa dla osób siedzących w szkole, i tak marnujących czas - dorobić sobie kilka zł Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - pidzej - 03-09-2014 16:53

Ja właśnie takim sposobem próbuje zarabiać ;> wiele pieniedzy to nie daje bo wiele takich aplikacji nie ma ale zawsze coś :> im wiecej apek tym wiecej zarobku niestety ostatnio z tym coraz gorzej ;c mam nadzieje ze waypedia wyplaca. juz do wyplaty blisko. czekać tylko na tą całą aktualizacje ;/


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - xyourneyx - 06-09-2014 16:33

Pierwsza wypłata doszła natychmiastowo Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - pidzej - 06-09-2014 17:24

U mnie również :> no to kolejna aplikacja do zarabiania na telefonie! :>


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - jazzstudio - 10-09-2014 21:05

na moim super smartfonie niestesty nie działa


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - xyourneyx - 12-09-2014 18:52

[Obrazek: way1png_eaasnsr.png]

Druga wypłata instant na koncie!


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - lolekxp - 12-09-2014 20:05

już sobie smiecie swojego tableta Big Grin za taka forse wow


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - xyourneyx - 13-09-2014 16:21

Aplikacje można usuwać od razu lub po 3 dniach. Nie wiem co w tym złego Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - lolekxp - 14-09-2014 00:41

(13-09-2014 16:21)xyourneyx napisał(a):  Aplikacje można usuwać od razu lub po 3 dniach. Nie wiem co w tym złego Smile

To że zostawiają po sobie roznej masci ukryte: procesy, cache, pliki wysylajace info i dane o twoim tablecie, instaluja w innych aplikacjach "dodatki" itp, bo na tym to polega i o to im chodzi, wez zainstaluj sobie antivirus na tableta i posciagaj troche appek to zobaczysz co sie znajdzie Wink a wiekszosc ludzi niema antyvirusow na swoich smartfonach i tabletach, bo one po prostu je spowalniaja a nikle szanse sa zeby cos zlapac, chyba ze zaczyna sie bawic wlasnie w takie cos albo skacze po jakis fake stronkach ala hack wi-fi, te firmy wiedza co robia, to jest marketing, a informacja i statystyka dzis ma swoja cene, lecz mozna ja zdobywac w innowacyjne sposoby Smile jednak po przemysleniu, fajna opcja dla ludzi co maja starego smartfona np. i nie uzywaja go to mozna w sumie zasmiecac ile wlezie i cos tam nabic Cool


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - shaGuar - 14-09-2014 18:31

Da się wyciągnąć przynajmniej 1$ dziennie ?