Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Koniec pracy jako telemarketer ---> nowy temat :) (/Temat-Koniec-pracy-jako-telemarketer-nowy-temat-94332)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - erykziele12 - 17-07-2014 21:59

U mnie od razu leci ban na wszystko ale bez bana na konto albo weryfikacja jak tak próbuje Sad


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Clovere - 18-07-2014 01:48

Ja polecam dzialac jak na fb to na subach.
Jak chcesz to moge ci pomoc odezwij sie do mnie na GG.

GG: 47491170


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 18-07-2014 14:51

Piona, tez pracuje jako telemarketer Orange. Ile masz umow spisanych od 1 lipca? Big Grin Jak mnie pobijesz, to jestes cwaniak Big Grin.


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 18-07-2014 15:01

Pioooona! Big Grin Ja od poniedziałku dopiero zaczynam na umowe, ostatni tydzień to szkolenie.. Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 18-07-2014 17:58

Aha Big Grin Myslalem, ze mozesz sie juz pochwalic iloscia umow podpisanych, bo tam wczesniej napisales, ze miales najwiecej ze swoich kolegow Big Grin


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 18-07-2014 18:38

Dzisiaj podpisałem WLR69 i FUNPAC99 Smile Kiepski tydzień strasznie bo kończą nam się bazy kontaktów i czekamy na nowe.. Wy też zajmujecie się WLR albo BSA starych użytkowników z TP? Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - jarunioo7 - 18-07-2014 21:06

Dzisiaj konta na facebooku bardzo urosły Smile Jutro usuwam wszystkie komentarze z profili, dodaje konta do grup i dopieszczam żeby na każdym było conajmniej 1000 znajomych.. Prawdopodobnie w weekend będę zajmował się sprzedażą tych kont - pieniądze które uda mi się zarobić przeznaczam na inwestycje w small biznes na forum Big Grin

Dzisiaj wpadł mi pomysł na założenie fanpaga na facebooku - a nawet dwóch.. Póki co uczę się i zbieram materiały na te fanpage Smile Prawdopodobnie jeden fp będzie połączony z blogiem.. Ale do tego jeszcze daleko bo planowany start - WRZESIEŃ Smile Nigdzie mi sie nie spieszy a lepiej wykonać od razu coś porządnie niż bez wiedzy pchać się w coś o czym praktycznie nie ma się pojęcia Smile


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - poduszka12 - 18-07-2014 21:36

Nie boisz się weryfikacji znajomych?
Dobrze ci idzie z tymi kontami. Powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - Zarobiony_Koles - 18-07-2014 22:06

(18-07-2014 18:38)jarunioo7 napisał(a):  Dzisiaj podpisałem WLR69 i FUNPAC99 Smile Kiepski tydzień strasznie bo kończą nam się bazy kontaktów i czekamy na nowe.. Wy też zajmujecie się WLR albo BSA starych użytkowników z TP? Smile

A ja się zastanawiałem co za dziewczyna mi pisze, zdecydowanie odpowiedziałem, że nie podziękowałem a taka natrętna to z 10 razy dzwoniła. Ty też tak działasz?


RE: Dziennik pracy TELEMARKETERA ;) - GiorgioDobko - 19-07-2014 00:08

Stara gadka jako telemarketera... Big Grin
'Nie jest pani zainteresowana? W takim razie rozumiem, ze moge zlozyc takie zamowienie!" Big Grin

Ja tak samo dzisiaj 2 umowy, WLR zrobilem. Tak, moje biuro tez zajmuje sie przenoszeniem uslug klientow dawnej TP do Orange Smile.

Srednia spisanych umow mam chyba 2.8 dziennie, juz w sumie 45 umow spisanych, pracuje od 1 lipca.