Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usuwają konta pomocy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Usuwają konta pomocy! (/Temat-Usuwaja-konta-pomocy-65226)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Usuwają konta pomocy! - sqmany - 20-02-2013 23:03

To zrozum Jerk2


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 20-02-2013 23:20

squmany sam nie wiesz i twoja odpowiedź jest godna 10 letniego dziecka Smile Pozdro


RE: Usuwają konta pomocy! - matimus - 20-02-2013 23:45

(20-02-2013 23:20)octawius napisał(a):  squmany sam nie wiesz i twoja odpowiedź jest godna 10 letniego dziecka Smile Pozdro

Nie obrażaj 10 letnich dzieci ... Wink


RE: Usuwają konta pomocy! - lapribbi - 21-02-2013 08:45

Nic wam nie da cyber ghost lepiej zerknijcie czy macie wszystko poprawnie .
Czytałem ostatnio zasady yt to usuwają za spam za zły tytuł , zły opis , extra tagi muszą być tylko na temat video a nie jak to niektórzy dają masę extra tagów ze wszystkim co popularne za to też są usuwane . Trochę głupie teraz mają zasady ale jakiś sposób jest na to żeby nie usuwali.


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 21-02-2013 11:25

To czyli radzisz robisz 1-2 konta dziennie? Bo to może przez to że zrobiłem ogólnie 40 kont na Vimeo Daliymotion i YT. To pewnie dla tego. Zobaczymy dziś czy usuną wstawie 1 filmik na każdej stronie dzięki. Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - Sloniasek - 21-02-2013 11:33

Wystarczy weryfikować konta telefonicznie.
1 numer na 1 konto YT
Do tego jeżeli robicie konta YT to za każdym razem czyścimy ciasteczka.

Ja posiadam zweryfikowane telefonicznie konta YT , posiadam na nich mnóstwo filmików pod PPA i ani jedno nie zostało zbanowane ani usunięte Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 21-02-2013 12:14

Robię tak jak mówisz Smile I nic to nie daje.


RE: Usuwają konta pomocy! - lapribbi - 21-02-2013 20:22

(21-02-2013 11:33)Sloniasek napisał(a):  Wystarczy weryfikować konta telefonicznie.
1 numer na 1 konto YT
Do tego jeżeli robicie konta YT to za każdym razem czyścimy ciasteczka.

Ja posiadam zweryfikowane telefonicznie konta YT , posiadam na nich mnóstwo filmików pod PPA i ani jedno nie zostało zbanowane ani usunięte Smile

Własnie porada na nic robie to samo i nic to ludzie wam nic nie da bo to sprawka google ;p więc powodzenia


RE: Usuwają konta pomocy! - octawius - 21-02-2013 20:26

lapribbi a znasz jakąś dobrą metodę na zakładanie kont?? Smile


RE: Usuwają konta pomocy! - rozekrr - 21-02-2013 20:35

lapribbi, Ty tam najwięcej wiesz Smile Sloniasek dobrze pisze, na jeden nr. można nawet założyć (max.) 5 zweryfikowanych kont. Ja z tego korzystam i wszystko się trzyma, jeżeli coś robicie nie tak to trudno, macie za swoje. A co nie tak, to już dojdźcie sami, bo temat się ciągnie a zero konkretów.