Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Toolbar z RestockCheckerem !! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Toolbar z RestockCheckerem !! (/Temat-Toolbar-z-RestockCheckerem-6508)

Strony: 1 2 3 4


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - Zythus - 21-05-2010 20:16

"Sprawdzacze są w tej chwili wyłączone. Zajmuję się problemem. Ustawię je w ciągu następnych kilku dni"
SPokojnie, ustawcie sobie. Na ostatnim restocku i przedostatnim działał Big Grin Powinien działać, śledzę na bieżąco temat z tym toolbarem na talkprizes. Nawet jeżeli jakimś cudem nie zadziała [co jest raczej nieprawdopodobne] to co wam zaszkodzi go na wszelki wypadek włączyć? Smile


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - Jeppers - 21-05-2010 23:13

już działa Smile


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - Marello - 22-05-2010 07:16

Toolbar z RestockCheckerem, no elegancko to śmiga super sprawa teraz tylko trzeba czekać na restock.


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - deadwheel - 22-05-2010 08:26

mam taki sam problem jak wczesniej ktos currently offline .Im am aware of the issue.I am setting up a VPS in the next few days . co zrobic? moze to wgl nie dziala?


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - Zythus - 22-05-2010 13:06

Cytat:moze to wgl nie dziala?
A może przeczytasz niektóre posty i skapczysz, że wiele osób z tym czymś co nie działa wygrało nagrody? [Na restocku Spring Fling koleś zamówił Wii]

Odśwież Toolbar [naciśnij na strzałkę obok napisu TutuDragon i kliknij "Refresh Toolbar"].
Będzie działać Smile


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - magik1907 - 25-05-2010 19:09

mam pytanie czy można jakoś usunąć ten denerwujący dźwięk ciągłego odświeżania się strony z tym toolbarem ???

Można oszaleć przez ten dźwięk


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - Vesperus - 25-05-2010 21:00

(25-05-2010 19:09)magik1907 napisał(a):  mam pytanie czy można jakoś usunąć ten denerwujący dźwięk ciągłego odświeżania się strony z tym toolbarem ???

Można oszaleć przez ten dźwięk

jaki dźwięk ? ja nic nie mam Big Grin


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - lecezar - 26-05-2010 12:19

Not Yet! Sound Test
Last Checked: 08:45:02

Też tak macie ? :/ Bo nie wiem czy to dobrze czy źle. Klikam refresh i i tak te same godziny Wink


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - bmw00 - 26-05-2010 18:23

ostania aktualizacja była o tej godzinie poprawie ci chodzi ja mam 3 okienka tego


RE: Toolbar z RestockCheckerem !! - lecezar - 26-05-2010 22:07

No i gówno :/ Mi nie zadziałało jakoś
O.. odpaliło się dopiero teraz... trochę za późno :/

Sorry, you're not in this redemption.

I wywalało mi takie coś.. może wie ktoś o co z tym chodzi ?