Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) (/Temat-Strony-Do-Weryfikacji-Nowa-Metoda-Agresywnego-Promowania-55986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Sloniasek - 22-07-2012 09:41

Kiedy ruszą pierwsze blogi bo wszyscy niecierpliwie czekamy. Wink


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - octawius - 22-07-2012 12:21

No ja też jestem ciekawy Smile


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Sloniasek - 22-07-2012 12:23

Podobno wystartowały dwa pierwsze najbardziej rozbudowane blogi.
Każdy otrzyma powiadomienie że jego blog jest promowany lub został wypromowany.
Poczekajmy na oficjalne informacje od Kiljana Wink


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - AirBourne - 22-07-2012 18:34

Oficjalnie informuje że :
- Jeśli wasz blog ruszy do promowania zostaniecie powiadomieni e mailem (Wiad. od diqtiona)
- każde zmienianie linków na serwis inny niż firecash grozi odwróceniem trafficu i zerowymi dochodami.
- Dzisiaj będzie/jest promowany blog użytkownika "Karczu" z uploaduj.com
--
Musimy przygotować słowa kluczowe, frazy i opisy dla hacków/plików, więc reszta stron HURTOWO poleci w środe/czwartek.

Pozdrawiam


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Karczu - 22-07-2012 21:39

No i pierwsze pobranie mi wpadło, z Portugalii za 2,40$, także melduję, iż pierwszy efekt jest Smile Zobaczymy co będzie dalej - mam nadzieję, że tylko lepiej.


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Sloniasek - 23-07-2012 07:53

A jak z trafficiem?
Dużo osób odwiedza twojego bloga?


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - AirBourne - 23-07-2012 13:29

To nie była zasługa promowania, nasz człowiek miał problemy z komputerem, więc strona karczu pójdzie razem ze wszystkimi w środe/czwartek.


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Karczu - 23-07-2012 14:34

;(

W każdym bądź razie dobrze wiedzieć, że strona funkcjonuje jakoś w Googlach mimo tego, że jej praktycznie nigdzie nie promowałem. Cóż, poczekam ze wszystkimi do środy-czwartku Smile


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - Sloniasek - 25-07-2012 10:51

Będzie coś dzisiaj promowane czy dopiero jutro?


RE: Strony Do Weryfikacji(Nowa Metoda Agresywnego Promowania) - octawius - 25-07-2012 10:58

Doczepiam sie do pytania. Też chce sie dowiedzieć. Smile