Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! (/Temat-GTA-V-zapowiedziane-Trailer-juz-jest-45006)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Daminn - 02-11-2011 21:04

Będzie wiocha! YEA ;D


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Tech - 02-11-2011 21:15

@Morfit: Lepiej poczekać trochę czasu na jakieś promocje Tongue


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Sloniasek - 02-11-2011 21:36

Trailer świetny, najbardziej mnie interesują te góry, pewnie za tą górą kryje się następne miasto.
Wszystko to wygląda bardziej realistycznie. Mam nadzieję że będzie idealnie dopracowana nie jak GTA IV.


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - michal2612 - 02-11-2011 22:50

(02-11-2011 21:36)sloniasek napisał(a):  Trailer świetny, najbardziej mnie interesują te góry, pewnie za tą górą kryje się następne miasto.
Wszystko to wygląda bardziej realistycznie. Mam nadzieję że będzie idealnie dopracowana nie jak GTA IV.

Jakieś zastrzeżenia co do GTA IV?

(Pomijając konwersje na PC )


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Youtuber - 02-11-2011 22:59

(02-11-2011 20:46)Requirer napisał(a):  Kupię na orginie Pre Order jak będzie Big Grin

Kozacki Trailer Tongue

Orgin to sklep EA a nie rockstar


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Morfit - 02-11-2011 23:06

(02-11-2011 22:59)Youtuber napisał(a):  
(02-11-2011 20:46)Requirer napisał(a):  Kupię na orginie Pre Order jak będzie Big Grin

Kozacki Trailer Tongue

Orgin to sklep EA a nie rockstar

Ale GTA IV było na GFWL, może chodziło mu o to.


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Tech - 03-11-2011 14:46

http://www.rockstargames.com/newswire/article/19471/grand-theft-auto-v-official-announcement.html - oficjalne oświadczenie od Rockstar.

No i... dupa. Zawiodłem się. Z newsa wynika, że gra ma obejmować tylko Los Santos + okoliczne góry i wsi. Co prawda mapa ma być największą jaką dotychczas R* stworzyło, ale i tak się zawiodłem bo trailer + przecieki dawały sporo nadziei na cały stan San Andreas. Jeszcze te perfidne tablice rejestracyjny ze stanem SA :| serio rockstar? serio? Przecież dobrze wiedzą jak wszyscy fani analizują dokładnie, klatka po klatce trailery. I nic mnie to nie obchodzi, że tak jest realnie bo w realu samochody w LA także mają nazwę stanu "Kalifornia" na tabliczkach. Głupi realizm.

Po prostu zły ruch ze strony Rockstara - gdyby od razu napisali, że to tylko Los Santos to i tak bym się cieszył, a gdy już rozbudzili moje nadzieje to i oczekiwania wzrosły. Już na starcie się zawiodłem i nie jestem sam (wnioskując po komentarzach). Ogólnie to i tak wiadomo, że gdziekolwiek by nie było i jakie by nie było to każdy w nowe GTA zagra w bardziej czy mniej legalny sposób, ale R* ma u mnie dużego minusa za taki ruch..

Uff, ale się rozpisałem ;o


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - siwy25 - 03-11-2011 20:01

Mnie tam gra i tak się podoba :)Pomimo samego Los Santos i okolicznych wzgórz i wsi to i tak to będzie mega gra!


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - Morfit - 04-11-2011 18:57

(04-11-2011 00:01)adik0070 napisał(a):  Uncharted 3 - to jest to.. Przez tydzień mnie nie ma. Elo. Wink

Tylko że to jest temat o zapowiedzi GTA Xpokerface


RE: GTA V zapowiedziane - Trailer już jest! - sniper834 - 11-11-2011 11:54

Wymagania tej gry pewnie znów kosmiczne ;D jak Do bf 3 ;D