Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
-> REFBACK - 90% $ (Sporo Firm) <- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: -> REFBACK - 90% $ (Sporo Firm) <- (/Temat-gt-REFBACK-90-Sporo-Firm-lt-25346)

Strony: 1 2 3 4


- MoneyMaker - 04-12-2008 18:54

to może wyjaśnisz jeszcze, dlaczego zaliczasz kliki dopiero od 2.12 ?


- koli - 04-12-2008 19:23

Hmm pisałem już :-) ale napiszę jeszcze raz: naliczam dopiero teraz gdyż wtedy dopiero zalogowałem sie na konto mood'ego ... i nie mogę naliczać od początku ponieważ juz raz wam wypłacał i skasował statystyki ... i nie wiem kto ile powinien mieć zapłacone .Więc gdy dostane wyplate z dingo ( narazie nie mogę pisałem już do admina czekam na odpowiedz) i podzielę tą kase na was ... po równo. I wtedy będę naliczał od początku i noralnie


- MoneyMaker - 04-12-2008 19:57

ale ja mówię o Mifriend, a moody nikomu refbacku z niego nie wypłacał.


- koli - 04-12-2008 20:47

A.. to trzeba było odrazu :-) mój błąd poprawione już :-)


- Bloodme - 04-12-2008 20:53

koli, jak to jest w końcu z tym Twoim reffback'em, ile oferujesz procent??
koli napisał(a):Oferuje refback w wysokości 85%

koli napisał(a):! Osoba która zapisze się w 6 z poniższych firm otrzymuje Refback 90 % !

koli napisał(a):Ważne : ( Konto jest od "moody'ego" więc osoby zapisane u niego w refbacku mogą dalej klikać za 80%)

:mrgreen:


- koli - 04-12-2008 21:01

Bloodme napisał(a):koli, jak to jest w końcu z tym Twoim reffback'em, ile oferujesz procent??

koli napisał(a):Oferuje refback w wysokości 85%
koli napisał(a):! Osoba która zapisze się w 6 z poniższych firm otrzymuje Refback 90 % !

koli napisał(a):Ważne : ( Konto jest od "moody'ego" więc osoby zapisane u niego w refbacku mogą dalej klikać za 80%)

:mrgreen:

85 % dostajesz jak zapiszesz się do 1 z firm jeżeli zapiszesz się do 6 dostajeswz bonus i masz 90% a z tymi 80 % jest poprawione bo tak miało być na początku lecz podwyższyłem o 5 %


- Bloodme - 04-12-2008 21:03

A ok, teraz rozumiem. :-)


- Boro! - 06-12-2008 10:26

I jak udało się zlecić wypłatę w Dingobux ??


- koli - 06-12-2008 14:14

Napisałem do admina odpisał mi że ma jakieś problemy i ze próbuje to naprawć i prosi o cierpliwość wiec lada dzień mam nadzieje że będzie działać


- MoneyMaker - 06-12-2008 19:47

niby co będzie działać ? wierzysz chyba w cuda :->

próbowałem dzisiaj kilka razy wypłacić i pojawia sie coś takiego:
Cytat:Instant Payment Request
The maximum amount of payments per 24 hours has been reached on our site. This limit has been set as a safeguard against hacking.
Please try again in a few hours.
Przecież to jakaś scamerska zagrywka !