Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Earn.nu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Earn.nu (/Temat-SCAM-Earn-nu-21437)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Marszalll - 14-07-2008 06:44

A w jakich terminach w ogóle wypłacają??


- mrozio - 15-07-2008 11:45

Nie wiem wlasnie wie ktos juz kiedy bede te automatyczne wyplaty ?


- Marszalll - 15-07-2008 11:47

mrozio napisał(a):Nie wiem wlasnie wie ktos juz kiedy bede te automatyczne wyplaty ?

A kto to wie...??
Oni coś za długo to AP weryfikują...


- makaj - 15-07-2008 21:28

Według mnie nie będzie...


- Marszalll - 15-07-2008 21:37

Właśnie nie mogę tego pojąc co to za problem...??

Przecież oni to tylko napisali żeby klientów skusić... :-|
:-| chyba :-|


- MoneyMaker - 16-07-2008 08:23

nie bardzo rozumiem, dlaczego w tagu jest [płaci], skoro nie ma tu ani jednego dowodu wypłaty, tylko jakieś mrzonki o automatycznych wypłatach ...

MarSZaL, zgadzam się, z tymi automatycznymi wypłatami to chyba tylko wielka ściema ! 8-)


- rafki - 16-07-2008 11:46

a wlasnie, moglby mi ktos wytlumaczyc na jakiej zasadzie te instanty dzialaja? strona / baza jest podlaczona do konta ap, tak?


- Marszalll - 31-07-2008 22:49

W końcu doczekałem się minimum... jutro zlecam wypłatę... zobaczę czy ja dostane :->


- Pawel__16 - 05-08-2008 07:46

Mam wspaniala wiadomosc dla tych, ktorzy sie tu zarejestrowali !!
Uwaga! Aktualnie strona jest Offline, poniewaz musza wyplacic kase wszystkim uzytkownikom. Zajmie im to okolo 7 - 6 dni ( mysle ze znow trzeba bedzie zmienic na tag [PŁACI] ). Jezeli juz wszystko wyplaca, wlaczaja strone i uwaga...... wprowadzaja automatyczne wypłaty !! :-> Ja juz sie nie moge doczekac :-|

Wszyskie te informacje znalazlem na ich Forum


- unruhe7 - 05-08-2008 13:48

Cytat:Mam wspaniala wiadomosc dla tych, ktorzy sie tu zarejestrowali !!
Uwaga! Aktualnie strona jest Offline, poniewaz musza wyplacic kase wszystkim uzytkownikom. Zajmie im to okolo 7 - 6 dni ( mysle ze znow trzeba bedzie zmienic na tag [PŁACI] ). Jezeli juz wszystko wyplaca, wlaczaja strone i uwaga...... wprowadzaja automatyczne wypłaty !! Ja juz sie nie moge doczekac

Wszyskie te informacje znalazlem na ich Forum

Zgadza się,właśnie dostałem wypłatę,dowód w dziale zapłaciły.