Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MXRevShare, Larawith.me itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: MXRevShare, Larawith.me itp (/Temat-MXRevShare-Larawith-me-itp-138572)

Strony: 1 2 3 4


RE: MXRevShare i Lara bot - bestek112 - 29-09-2016 23:51

(29-09-2016 23:19)timeto napisał(a):  Mam kilka pytań:
1.Dlaczego MX się tak zmieniło?
2.Wróci kiedyś do dawnej formy?

MX zmienia się niby na lepsze, zależy dla kogo. Pozmieniali żeby ludzie ich nie okradali z tego co ja wiem. Co rozumiesz przez stwierdzenie "dawna forma" ?

(29-09-2016 23:39)wilksystemu napisał(a):  Byle do przodu?

Dokładnie Huh


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - bestek112 - 02-10-2016 23:50

Mój panel na dzień dzisiejszy w MXRevShare. Dziś zlecona druga wypłata (25$).


[Obrazek: mx23.png]


Depozyt na Lara: 30$.


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - Fox90 - 06-10-2016 21:58

Jak już bawisz się w revshary i btc to polecam adstimera, a tak po za tym życzę powodzenia Smile


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - mikuss - 06-10-2016 22:58

(26-09-2016 23:54)bestek112 napisał(a):  Jeśli jeszcze nie wiesz nic o Larze, zapraszam tutaj- KLIK

Wszystko ładnie, fajnie w opisie lara ale informacja o zarabianiu w nieskończoność to czyste kłamstwo .....
Zarabiamy dopóki program będzie płacić więc może to być miesiąc, rok, dwa czy 10 lat ( tego nie wiemy) ale nie wypisuj bzdur że będzie to trwać nieskończoność bo tak pisząc to jesteś jak każdy byznesmen z koziej wólki z kolejnym byznesem bez ryzyka


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - bestek112 - 06-10-2016 23:45

(06-10-2016 22:58)mikuss napisał(a):  
(26-09-2016 23:54)bestek112 napisał(a):  Jeśli jeszcze nie wiesz nic o Larze, zapraszam tutaj- KLIK

Wszystko ładnie, fajnie w opisie lara ale informacja o zarabianiu w nieskończoność to czyste kłamstwo .....
Zarabiamy dopóki program będzie płacić więc może to być miesiąc, rok, dwa czy 10 lat ( tego nie wiemy) ale nie wypisuj bzdur że będzie to trwać nieskończoność bo tak pisząc to jesteś jak każdy byznesmen z koziej wólki z kolejnym byznesem bez ryzyka

Nic nie wspominałem o ryzyku ani o tym że program będzie działał w nieskończoność. Więc nie wypisuj bzdur na mój temat. Zarabiamy do czasu aż program będzie działał, dokładnie. Bez ryzyka nie zarobisz kasy. To jest HIP, samo mówi za siebie kolego.


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - mikuss - 07-10-2016 06:25

(06-10-2016 23:45)bestek112 napisał(a):  
(06-10-2016 22:58)mikuss napisał(a):  
(26-09-2016 23:54)bestek112 napisał(a):  Jeśli jeszcze nie wiesz nic o Larze, zapraszam tutaj- KLIK

Wszystko ładnie, fajnie w opisie lara ale informacja o zarabianiu w nieskończoność to czyste kłamstwo .....
Zarabiamy dopóki program będzie płacić więc może to być miesiąc, rok, dwa czy 10 lat ( tego nie wiemy) ale nie wypisuj bzdur że będzie to trwać nieskończoność bo tak pisząc to jesteś jak każdy byznesmen z koziej wólki z kolejnym byznesem bez ryzyka

Nic nie wspominałem o ryzyku ani o tym że program będzie działał w nieskończoność. Więc nie wypisuj bzdur na mój temat. Zarabiamy do czasu aż program będzie działał, dokładnie. Bez ryzyka nie zarobisz kasy. To jest HIP, samo mówi za siebie kolego.


Ja wypisuje bzdury ???
To Ty wypisujesz bzdury pseudo byznesmenie
screen :
[Obrazek: egj6c.jpg]
Jakoś to podkreślone mówi o zarabianiu bez końca a bez końca to w nieskończoność to samo znaczenie, chyba nawet sam nie wiesz co wypisujesz na swoim blogu i nie nie będziesz wypłacać codziennie tylko do czasu aż program będzie płacił i nie będzie to bez końca tylko do pewnego czasu a to robi różnicę.


@[twardy] Co myślisz o nowym narybku naganiaczy ? fullle, todki i dzipsoki zamilkli na forum praktycznie do 0, to nowi zaczynają z byznesami bez ryzyka oczywiście nie mówiąc że piramida to piramida tylko sypie się jak z rękawa o zarabianiu bez końca itp itd


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - bestek112 - 07-10-2016 07:10

(07-10-2016 06:25)mikuss napisał(a):  
(06-10-2016 23:45)bestek112 napisał(a):  
(06-10-2016 22:58)mikuss napisał(a):  
(26-09-2016 23:54)bestek112 napisał(a):  Jeśli jeszcze nie wiesz nic o Larze, zapraszam tutaj- KLIK

Wszystko ładnie, fajnie w opisie lara ale informacja o zarabianiu w nieskończoność to czyste kłamstwo .....
Zarabiamy dopóki program będzie płacić więc może to być miesiąc, rok, dwa czy 10 lat ( tego nie wiemy) ale nie wypisuj bzdur że będzie to trwać nieskończoność bo tak pisząc to jesteś jak każdy byznesmen z koziej wólki z kolejnym byznesem bez ryzyka

Nic nie wspominałem o ryzyku ani o tym że program będzie działał w nieskończoność. Więc nie wypisuj bzdur na mój temat. Zarabiamy do czasu aż program będzie działał, dokładnie. Bez ryzyka nie zarobisz kasy. To jest HIP, samo mówi za siebie kolego.


Ja wypisuje bzdury ???
To Ty wypisujesz bzdury pseudo byznesmenie
screen :
[Obrazek: egj6c.jpg]
Jakoś to podkreślone mówi o zarabianiu bez końca a bez końca to w nieskończoność to samo znaczenie, chyba nawet sam nie wiesz co wypisujesz na swoim blogu i nie nie będziesz wypłacać codziennie tylko do czasu aż program będzie płacił i nie będzie to bez końca tylko do pewnego czasu a to robi różnicę.


@[twardy] Co myślisz o nowym narybku naganiaczy ? fullle, todki i dzipsoki zamilkli na forum praktycznie do 0, to nowi zaczynają z byznesami bez ryzyka oczywiście nie mówiąc że piramida to piramida tylko sypie się jak z rękawa o zarabianiu bez końca itp itd

Chłopie to chyba logiczne ze jak program padnie to nie będzie wypłacał kasy beka
Jak każdy jeden z osobna. Nigdy nie masz pewności kiedy i co się zawinie z neta.
Daj już sobie spokój bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi tylko posty sobie nabijasz spamem. To jest ostatni post z moja odpowiedzią do Ciebie.


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - bestek112 - 08-10-2016 10:31

Naliczenia coraz większe na Larze. Dziennie 1.2$ Wink

[Obrazek: 7d157e7c73731.png]


Na MX wypłacone 50$(wpłaciłem tylko 15$). Teraz reinwestycja z miesiąc bo trzeba trochę poreklamować się.


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - bestek112 - 10-10-2016 23:32

Lara na razie pod znakiem zapytania. Czy wróci? Ciekawe... Inwestuje teraz na TYM(klik) programie. Dość ciekawie się zapowiada. 11% dziennie to dobra oferta.




[Obrazek: bit.png]


RE: MXRevShare, Larawith.me itp - Fox90 - 10-10-2016 23:58

(10-10-2016 23:32)bestek112 napisał(a):  Lara na razie pod znakiem zapytania. Czy wróci? Ciekawe... Inwestuje teraz na TYM(klik) programie. Dość ciekawie się zapowiada. 11% dziennie to dobra oferta.




[Obrazek: bit.png]
LARA nigdzie nie zniknęła więc nie ma co wracać Smile Są problemy i to duże to fakt, na plus można jednak zaliczyć to, że zablokowano na razie możliwość dołączenia do programu, robienia depozytów i reinwestycji czyli nie chodzi twórcom o to żeby się brzydko mówiąc nachapać i zniknąć. Jeżeli ktoś robił depozyt przy pomocy Payzy to nadal pieniądze może wypłacać i dochodzą INSTANT Smile Prawdopodobnie LARA zrezygnuje z Telegramu i wszystko przeniesie na stronę internetową, której pierwsza wersja może pojawić się już w tym tygodniu, jednak należy zaczekać na rozwój wypadków Smile
Bit coś tam, no hyip jak hyip, nie wiem na czym polega tutaj ta dobra oferta, ale niech będzie...