Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
⚠✩ PRZEWODNIK dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW ✩⚠ (/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRZEWODNIK-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 18-06-2016 15:16

Aktualizacja :

- Nowe pojęcia/skróty : soi, doi, incent, non-incent
- 11 akapit : Gdzie i jak założyć konto bankowe ?
- poprawa opisu piramidy finansowej - wcześniej można było odnieść wrażenie, że "programy rev-share" nią nie są Smile
- aktualizacja listy polecanych serwisów zarobkowych

.


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - TheMe - 20-06-2016 19:30

Plus poleciał już dawno, ale komentarza (chyba) nie było. Poradnik (vademecum, jak zwał tak zwał) bardzo obszerny, napisany językiem łatwym do zrozumienia.
Naprawdę, świetna robota Big Grin

I jeszcze jedno:
W akapicie/rozdziale 9 jest błąd "bzinesowy" zamiast "biznesowy".


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 20-06-2016 19:32

Dzięki, już poprawiam ! Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - NoVAC - 22-06-2016 19:57

co do mbanku po ostatniej akcji to mam mieszane odczucia Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 22-06-2016 20:41

(22-06-2016 19:57)NoVAC napisał(a):  co do mbanku po ostatniej akcji to mam mieszane odczucia Smile

Masz na myśli poniedzialkowa akcje z kartami ? Mnie akurat ominęła, ale faktycznie mogla podnieść ciśnienie. Szybko naprawili problem, wszystkie zniszczone karty oddadza za darmo i sa gotowi na skladanie reklamacji (+ ew. rekompensaty w przypadku udokumentowania strat). Ciezko powiedziec na ile takie zapewnienia sa szczere - niestety nie dowiem sie bo tak jak mowie - mnie ta awaria ominela.Po jednej awarii na pewno nie zmienie swojego zdania na ich temat, poki co dalej jestem zadowolonym klientem. Jakbym kiedys zmienil zdanie - na pewno dam tutaj znac Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - elotis - 03-07-2016 15:44

polecam


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - moreNeed - 08-07-2016 11:54

Super opisane lecz jest to wiedza głównie dla początkujących Smile repucik leci


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - sheko12 - 10-07-2016 12:09

Dziękuję serdecznie autorowi za uświadomienie, czym jest MLM a Piramida Finansowa, na tym forum wielokrotnie bronilem swoich racji odnośnie MLM-u, w których się obracałem, budując zespoły i stwarzając możliwości bezpośredniej sprzedaży ''ISTNIEJĄCYCH PRODUKTÓW"

Piramida to nic innego, jak coś, co 'nie ma produktu'', a ''a inna firma posiada produkt rzeczywisty'', czyli taki, który jest dostępny na prawdę, ma charakter materialny.

Jakoś nie ufam szczerze programom, typu Traffic Monsoon, gdzie inwestując w jakieś paczki czy nieistniejące dla ludzkiego oka produkty. Dziękuję raz jeszcze za uświadomienie Multi Level Marketingu dla ludzi ślepych i nieświadomych tego, jakże nowoczesnego rodzaju biznesu społecznościowego w 21 wieku który prężnie się rozwija w różnych obszarach świata.

Dziękuję również za wyczerpujący, bardzo dobry artykuł który wiele wyjasniania i skupia się na atutach biznesu, tego prawdziwego, a nie jakichś oszustw i łatwych metod zarobku w sieci które wbre pozorom mogą nie do końca wzbudzać zaufanie Smile

Co do Mbanku, Mbank oferuje możliwosc rozwoju swojego finansowego IQ, czyli dzięki nim możemy w prosty sposób kontrolować nasze pieniądze, czyli co się z nimi dzieje, na co je tracimy, a jak powinnismy oszczędzać itp dzieląć to nawet na kilka darmowych subkont finansowych.

PS: a tytuł nad moim nickiem został mi nadany przez moderatora tego forum, także proszę nie brać mnie za jakiegoś wariata, który ma coś takiego pod nickiem. Cóż, bronienie swoich racji spowodało własnie taki rezultat, i juz wiem, że był to oczywisty błąd Wink


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - mysc - 11-07-2016 10:12

Osobiście uważam, że MLM'y handlujące jakimiś kosmetykami - w stylu FM GROUP, itd. - to jednak strata czasu, ale sam system działania jest w pełni OK. Już system poleconych np. w serwisach sub-sms działa na zasadzie MLM'u - a niestety niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy sądząć, że MLM to piramida Smile

Co do FM GROUP to jednak coś z piramidy w sobie ma - mam tutaj na myśli kupno startera przez członków struktury (analogicznie do paczek reklamowych w REV-SHARE również trzeba "zainwestować" - w czystym MLMie takich inwestycji nie ma).

Pozdrawiam i dziękuję za opinie !Smile


RE: VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW - sheko12 - 11-07-2016 12:03

(11-07-2016 10:12)mysc napisał(a):  Osobiście uważam, że MLM'y handlujące jakimiś kosmetykami - w stylu FM GROUP, itd. - to jednak strata czasu, ale sam system działania jest w pełni OK. Już system poleconych np. w serwisach sub-sms działa na zasadzie MLM'u - a niestety niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy sądząć, że MLM to piramida Smile

Co do FM GROUP to jednak coś z piramidy w sobie ma - mam tutaj na myśli kupno startera przez członków struktury (analogicznie do paczek reklamowych w REV-SHARE również trzeba "zainwestować" - w czystym MLMie takich inwestycji nie ma).

Pozdrawiam i dziękuję za opinie !Smile

Tak, oczywiście masz racje, nie firma, system który jest świetny, aczkolwiek w głupim FM-ie kupujesz narzędzie, starter plus katalogi, aczkolwiek charakter tej pracy jest już dośc wypalony i partnerzy szukają i kombinują okazji, aby jednak znaleźć tych ludzi i na nich zyskać.Da się tam zarobić, ale to jest nieziemska ciężka praca, kapitochłonna pod kątem swojego czasu i pieniędzy, bo za coś trzeba żyć i za coś dojeżdzać.

Dlatego ja pisząc odpowiedź w tym wątku nawet nie brałem pod uwage FM-u i innych tego typu firm Wink