Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
satoshinine.com & satoshiten.com itp. - SCAM - nie klikać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: satoshinine.com & satoshiten.com itp. - SCAM - nie klikać (/Temat-satoshinine-com-satoshiten-com-itp-SCAM-nie-klikac-126820)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: satoshiten.com - do 2000 satoshi co 10 sekund - WrongWay - 07-01-2016 19:30

When will I Get paid if I have requested a Manual Withdraw?
If you request a withdrawal, the Bitcoins will be sent to your wallet within 48 hours of you initiating the request.

Strona główna przed zalogowaniem Smile

Hmmm... Wygląda na to, że masz rację... W FAQ rzeczywiście jest mowa o tygodniu - na stronie głównej zaś o 48 godzinach - co jest co najmniej dziwne. Tydzień to trochę długo jak na wypłatę Satoshi.


RE: satoshiten.com - do 2000 satoshi co 10 sekund - lamar6 - 08-01-2016 14:19

Pojawiły się pierwsze potwierdzenia wypłat. Wygląda na to, że faucet jednak wypłaca. Tak więc lepiej szybko klikać.

Adres, z którego poszła jedna z wypłat
https://ws.blockchain.info/address/1DHbse6jTDy5mZic3gaLhx1SyRuCRWxM73

To nie moja wypłata (wolałem zaczekać na pierwsze informacje, teraz idę klikać Big Grin) - znaleziona na innym forum, są też inne głosy, że wypłaty lecą.

@WrongWay myślę, że dzisiaj otrzymasz swoją kasę Big Grin

Ten zbiór faucetów zmienia bardzo szybko swoje promocje.

Dzisiaj na tapecie jest
http://satoshinine.com
Bonus x15, szybko idzie wyklikać minimum nawet samemu.
Zapraszam do rejestracji


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - kn10 - 08-01-2016 21:27

Dobilem minimum na satoshinine, czekam na wyplate.
Stronki prezentuja sie calkiem calkiem Big Grin


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - WrongWay - 09-01-2016 00:11

Dwie doby mijają, a wypłaty jak nie było, tak nie ma... Coraz bardziej zaczynam wątpić w wiarygodność tego fauceta. Na necie też się spotkałem z negatywnymi opiniami już, m.in. na bitcointalk. No cóż, zobaczymy, wyjdzie w praniu Smile


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - Mikotoke - 09-01-2016 08:31

zlecone 2 wypłaty z 2 innych adresów / czekam.


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - Bilon21 - 09-01-2016 12:07

Witam , dostał ktoś już wypłatę ?


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - lamar6 - 09-01-2016 13:07

Z tego wątku pewnie nie.

Z tego co czytam na innych forach (niepokojąco mało tych dowodów wypłat jest ale są) niektórzy dostawali wypłaty stosunkowo szybko a niektórzy musieli czekać po kilka dni nawet.
[Obrazek: K7lJB0I.png]

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak czekać.

Na pewno dobrą informacją jest to, że są osoby, które te wypłaty otrzymały. Złą jest fakt, że nie ma reguły odnośnie oczekiwania na wypłatę no i czas teraz działa na naszą niekorzyść - wobec takiej popularności tych faucetów (ich strony ledwo zipią, satoshinine się wykrzaczył wczoraj) i zapewne dużej ilości wypłat pewnie nie pociągną zbyt długo.

Pożyjemy, zobaczymy Jerk2

PS.
Właścicel tych faucetów na bitcointalk napisał taką notkę.
Cytat:Sorry about delay but our system is very load about payments. We can not have enough time to send all payments. Actually 24 hours isn't enough too we are generally try to send 2000 tx per day. We just update to 1 week for payment sequence. Please just wait for your turn. We are really busy because of that. Thank you for your understanding.


May the satoshi be with you



RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - WrongWay - 10-01-2016 19:19

Mi już idzie 4 dzień Smile Zaczynam wątpić, że w ogóle zobaczę tą wypłatę, no ale zobaczymy Tongue


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - FuQerex - 10-01-2016 23:21

Dobijam 1kkk a tu taka niespodzianka


RE: satoshinine.com & satoshiten.com - 1mln satoshi (ok. 18zł) za trochę klikania - WrongWay - 11-01-2016 00:19

Chamsko Lol A mi wypłata dalej wisi facepalm Jeszcze trochę i się okaże, że można spokojnie przenieść do SCAM'u Smile