Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. (/Temat-Niebawem-dostaniesz-wezwanie-na-szkolenie-110957)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - domin_dz - 23-03-2015 20:52

Ja mógłbym iść ale jak ja będę spamował subami? Big Grin

Mogli nie wycofywać obowiązkowej służby wojskowej a nie teraz wprowadzają jakieś szkolenia.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - badii - 23-03-2015 20:52

(23-03-2015 20:14)rekki napisał(a):  Ja np nie wyobrażam sobie żebym miał rzucić wszystko miesiąc przed maturą i iść na jakieś poje*ane szkolenie facepalm

człowieku, jak przyjdzie wojna to nie będziesz się martwić o maturę tylko bierzesz karabin i napi3rd@l.... wrogów po kolei Big Grin
Sam mam kategorię A, jestem rocznik 95, ale się niczego nie boję. Co ma być to będzie, wezmą mnie to mnie wezmą, nie to nie Wink to jest PARODIA co się w tym kraju dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy chroni swoją dupę, a nie dba o losy obywateli - takie moje zdanie Smile


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 20:56

Jak wojna przyjdzie to na polityków własne życzenie i to nie będzie latanie po świecie z karabinem a dwie bomby atomowe i po sprawie.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - daniel42na - 23-03-2015 20:59

(23-03-2015 20:52)badii napisał(a):  człowieku, jak przyjdzie wojna to nie będziesz się martwić o maturę tylko bierzesz karabin i napi3rd@l.... wrogów po kolei Big Grin
Sam mam kategorię A, jestem rocznik 95, ale się niczego nie boję. Co ma być to będzie, wezmą mnie to mnie wezmą, nie to nie Wink to jest PARODIA co się w tym kraju dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy chroni swoją dupę, a nie dba o losy obywateli - takie moje zdanie Smile

No tiaaa... co tam, umre czy nie umre, co za roznica co nie Wink "Robaki są deptane, gdy olbrzymy się kłócą" no ale to nic najwyzej zabiją mnie i moją rodzine, w imie politycznych wojenek i interesów na ogromne pieniądze... who cares. Smile facepalm

Jak widze takie teksty to się we mnie gotuje, jak ci życie niemiłe panie kamikaze to bierz karabin albo siekiere i leć na moskwe, albo najlepiej od razu...





RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - badii - 23-03-2015 21:01

(23-03-2015 20:59)daniel42na napisał(a):  
(23-03-2015 20:52)badii napisał(a):  człowieku, jak przyjdzie wojna to nie będziesz się martwić o maturę tylko bierzesz karabin i napi3rd@l.... wrogów po kolei Big Grin
Sam mam kategorię A, jestem rocznik 95, ale się niczego nie boję. Co ma być to będzie, wezmą mnie to mnie wezmą, nie to nie Wink to jest PARODIA co się w tym kraju dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy chroni swoją dupę, a nie dba o losy obywateli - takie moje zdanie Smile

No tiaaa... co tam, umre czy nie umre, co za roznica co nie Wink "Robaki są deptane, gdy olbrzymy się kłócą" no ale to nic najwyzej zabiją mnie i moją rodzine, w imie politycznych wojenek i interesów na ogromne pieniądze... who cares. Smile facepalm
Jak widze takie teksty to się we mnie gotuje, jak ci życie niemiłe panie kamikaze to bierz karabin albo siekiere i leć na moskwe, albo najlepiej od razu...



wiesz dobrze, że my tutaj mamy gówno do gadania ;] dlatego mogę sobie tak popisac, bo kto mi zabroni? my nic nie zrobimy, rzadza nami wyzszi ludzie i to oni zadecyduja o naszym losie, proste mordo Big Grin i tak kiedys kazdy umrze. Myslisz ze polityka bedzie to obchodzic? Oni chronia tylko wlasna dupe, bo kraj ich nie interesuje Smile Mi zycie w chu* mile bo mam jeszcze duzo planow zwiazanych ze soba i bliska osoba, rodzina, ale jak one nie wypala to co zrobie? nic nie zrobie Smile


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - daniel42na - 23-03-2015 21:05

To najwyraźniej źle odebrałem Twój poprzedni post, bo już myślałem że należysz do tych którzy bardziej nienawidzą Rosji/Niemiec niż szanują własne życie.
Faktycznie do gadania mamy niewiele, wydaje mi się nawet, że wojna może być już od dawna zaplanowana, teraz to tylko kwestia znalezienia odpowiedniej prowokacji.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - elbowndg - 23-03-2015 21:17

Oh god czytam to i smieje sie ;D.
Po pierwsze masz 24h na stawienie sie na mobilizacje nie 4h. Po drugie na te "szkolenie" w pierwszej kolejnosci pojda osoby bezrobotne, a nie uczace sie badz pracyjace. Po 3 jesli pracujesz na umowe o prace panstwo musi wyplacic Ci wynagrodzenie zgodne z otrzymywana pensja.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - full2000 - 23-03-2015 21:27

Jeden z tych wojskowych był w TV z tydzień temu i mówił, że w pierwszej kolejności takie wezwania pójdą do tych co już służyli kiedyś a teraz będą wezwani żeby sobie przypomnieć jak to jest w ręce trzymać karabin a nie kut*sa.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 22:13

Kurde.. Ja jestem po szkole i bezrobotny, czyli do odstrzału.. Big Grin
Aż zacząłem myśleć nad wyjazdem jako kierowca międzynarodowy byleby mieć robotę na umowę o pracę. Big Grin


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Sloniasek - 24-03-2015 07:12

Jeżeli dostajesz wezwanie do odbycia szkolenia wojskowego to pracodawca nie ma prawa cię zwolnić.