Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmora ludzkości.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Zmora ludzkości.. (/Temat-Zmora-ludzkosci-106598)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zmora ludzkości.. - szykiryki - 23-01-2015 23:04

Zapasowy zab to skarb Big Grin.
Chirurg nie jest taki straszny, a jak maja na tym cierpiec inne zeby to lepiej sie pozbyc takiego nadprogramowego intruza Smile


RE: Zmora ludzkości.. - sheko12 - 24-01-2015 00:25

Jak bylem u dentysty 3 miesiące temu na leczenie kanałowe, to między innymi zrobiła mi kontrole, co chwile mówiła, 1,2,3,4 itd itd do roboty Big Grin
Ja mam jakąś skłonność dziwną, prędzej czy później czeka mnie wymiana tego na zapasówki warte tysiące złotych Smile


RE: Zmora ludzkości.. - bolo9797 - 24-01-2015 00:35

'Znieczulenie' xD Bralem raz i nigdy wiecej Big Grin Jak idiota nie potrafil w dziaslo trafic i igle zobaczylem ja wychodzi kolo nosa to spierdolilem i nigdy nie wrocilem Big Grin


RE: Zmora ludzkości.. - Tidus - 24-01-2015 00:55

(24-01-2015 00:35)bolo9797 napisał(a):  'Znieczulenie' xD Bralem raz i nigdy wiecej Big Grin Jak idiota nie potrafil w dziaslo trafic i igle zobaczylem ja wychodzi kolo nosa to spierdolilem i nigdy nie wrocilem Big Grin

Moja dentystka poszła na zdrowotny czy coś i przyszła nowa, która dziabnęła mi chyba z 8 razy w każde miejsce i znieczuliło mi całą twarz prócz tego potrzebnego. Nie dość, że dalej czułem normalny ból, musiałem więcej zapłacić (chyba?) to jeszcze za godzine miałem rozmowę, na której nie wypadało się zblaźnić, a ciężko się mowi po znieczuleniu. Szczególnie jak znieczulony mialem nawet cały nos i poliki pod oczami.


RE: Zmora ludzkości.. - sheko12 - 24-01-2015 01:31

Za dolary z neta zrobicie sobie złote zęby Wink


RE: Zmora ludzkości.. - RemoverPL - 24-01-2015 08:38

Ja bardzo boję się wyniszczenia/utraty zębów na starość.


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 24-01-2015 10:45

Jak chyba każdy. Smile


RE: Zmora ludzkości.. - sheko12 - 24-01-2015 18:03

Proteze sobie kupisz, koregą skleisz Wink


RE: Zmora ludzkości.. - Max998 - 24-02-2015 22:51

I tak siedzę z dnia na dzień i się zastanawiam iść czy nie iść a to pewnie każdy dzień zwłoki zmniejsza szansę na mniejszy zabieg. No ale jakoś nie mogę się zmotywować.. Pewnie zmotywuję się kiedy zacznie mega boleć i jedyne co będzie można zrobić to wyrwać a jeszcze braku zęba na dole z przodu mi brakuje..
Obecnie to wygląda tak jakby siedział tam pająk, kropka na środku i czarne nóżki. Raz pobolewa i przestaje by za tydzień znowu trochę poboleć i przestać.. Ojj chyba trzeba w końcu ruszyć dupsko.. Sad


RE: Zmora ludzkości.. - mocznik - 25-02-2015 00:03

tytanowe zebiska sa najlepsze! nawet po milionie lat dalej bedziesz je mial/a Big GrinBig GrinBig Grin