Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - HAUKA - 18-12-2012 23:31

mi wpadło ostatnio za 0,04$ z Indii Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 21-12-2012 00:01

[Obrazek: Swieta-Logo.png]

UWAGA!

Na e-maile w święta nie będę odpisywał.
Nie ma mnie w domu, poza tym są święta, też chce mieć trochę wolnego.
Ostatni raz odpiszę w tą niedzielę, potem dopiero po świętach, przed Sylwestrem!



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Skipi - 21-12-2012 21:52

mi wpadło kilka po 5$ i kilka po 9.50$ Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - dawo62 - 21-12-2012 23:14

Ja napisałem na maila wczoraj i jeszcze nie dostałem odpowiedzi. Nie zebympłakał ale fajnie by było rozkrecic biznes na ta promocje od FC


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 22-12-2012 01:46

Na każdy e-mail odpisuję do 24h. W tym momencie na wszystkie z wczoraj i dziś wysłane do mnie do 21 odpisałem. Jeżeli pisałeś z @wp.pl przeczytaj - http://zarabiamyprzez.net/poczta-wp-ban/

EDIT: Wszystkie e-maile odpisane, więc jeżeli dalej nie dostałeś odpowiedzi, to na pewno nie z mojej winy, może nie wysłałeś na mój e-mail, wyślij jeszcze raz na [email protected] Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 22-12-2012 09:35

(21-12-2012 21:52)Skipi napisał(a):  mi wpadło kilka po 5$ i kilka po 9.50$ Wink

To się nazywa zarabianie. Smile
U mnie coś cisza od pewnego czasu, a co najgorsze (nie wiem czemu) nikt nie wchodzi na mojego bloga od kilku już dni tzn. odwiedzin dziennie mam ok 150 kiedyś dochodziło nawet do 300 wejść na kilka szczególnie popularnych u mnie postów.. Zablokowali mi je czy co, niby się normalnie mi te posty wyświetlają. Undecided


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Sloniasek - 22-12-2012 10:03

Duży + dla Diqtiona.
Od pewnego czasu postanowiłem skorzystać z jego pomocy i jestem bardzo zadowolony z efektów Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 22-12-2012 15:27

(22-12-2012 09:35)Max998 napisał(a):  
(21-12-2012 21:52)Skipi napisał(a):  mi wpadło kilka po 5$ i kilka po 9.50$ Wink

To się nazywa zarabianie. Smile
U mnie coś cisza od pewnego czasu, a co najgorsze (nie wiem czemu) nikt nie wchodzi na mojego bloga od kilku już dni tzn. odwiedzin dziennie mam ok 150 kiedyś dochodziło nawet do 300 wejść na kilka szczególnie popularnych u mnie postów.. Zablokowali mi je czy co, niby się normalnie mi te posty wyświetlają. Undecided


Zdarza się.Ja załóżmy dziś zarobie 5$ to jutro będę miał 0$,i tak w kółko


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - MartinS - 22-12-2012 15:34

Dokładnie Nicktim, raz 5$ raz 10$ raz 15$ a raz 0$(i to przed długi czas).
Ja mam ok. 1000UU dziennie i kosmicznych wyników niestety nie widać Smile
Możecie mieć 100UU i 40$ dziennie a możecie mieć 10000 wejść i zarobić 5$ Smile
To zależy co wrzucacie i do kogo trafiacie, oraz od tego czy wasz blog/strona/maile(?) są wiarygodne Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 22-12-2012 16:37

Dokładnie tak Panowie. Smile
Ale powiem też jedno. Ktoś owszem wejdzie, przeczyta opis obejrzy zdjęcia itp. kliknie na DOWNLOAD i tu koniec bo wyskoczy mu okienko do ankiety itp. i 90% zrezygnuje wracając do googli i szukając dalej a być może trafi na darmowy plik który go interesuje i wtedy nawet bardzo zachęcający tekst nie pomoże. Smile

Oczywiście są geniusze którzy wrzucają np. Mozillę 17'tkę do pliku i czekają aż ktoś pobierze narzekając przy tym na niskie bądź zerowe zarobki.