Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj (/Temat-Sprzedam-konta-Netflix-Spotify-Tidal-Hbo-Psn-NordVPN-Gmail-Ipla-Cda-Chomikuj-163051)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Sahya - 12-08-2019 21:16

Wczoraj zapłacone, wciąż czekam na tidal 60


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Hybrid1990 - 12-08-2019 21:34

@[zarobki11] pisałem ci niedawno, że masz podnieść jakość oferowanych usług, mimo to dalej czytam o kiepskim kontakcie z twojej strony, o zwlekaniu ze zwrotem, itp. Ostatnie ostrzeżenie.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - Damkofr - 12-08-2019 21:45

Na dysk googla czekam ponad tydzień


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - SurpriseYT - 13-08-2019 07:53

Napisalem do Ciebie o wymiane Spotify


Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - brzeg - 13-08-2019 09:37

Zarobki11 No to odpisz, czekam na odpowiedz od tygodnia. Dwa posty napisałeś, że niby napisałeś albo możesz to zrobić. Wysyłam ponownie wiadomość do ciebie, abyś miał moją wiadomość najwyżej NO TO ODPISZ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - szeq00 - 13-08-2019 09:38

Czekam drugi dzień na 2 konta netflix, a przed wysłaniem pieniędzy umówiliśmy się na ten sam dzień. Proszę o zwrot gotówki to słyszę zaraz wyślę i nie ma.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - klocuchfakty - 13-08-2019 12:20

Na swoje konta gmail czekam już ponad 2 tygodnie....


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 13-08-2019 14:16

Sahya - konto dostaniesz dziś 22
Hybrid - sytuacja się nie będzie powtarzała jak wrócę z wakacji. Jestem w miejscu gdzie Internet mam tylko w hotelu i odpisuje albo z rana lub wieczorem. Każdy kto coś u mnie teraz kupuję musi niestety się z tym liczyć. Dzisiaj zrobię zwroty ale dopiero wieczorem. Daj mi tydzień a puźniej się to nie powtórzy.
Damkofr - dzisiaj zrobię zwrot wyślij proszę daj Paypal.
SuprisyYt - dzisiaj koło 22 wyślę.
Brzeg - od pisałem na pw zrobię zwrot wyślij dane do Paypal
Szeq00 - napisałem na pw
Klocuchowefakty - napisz na pw a się pogadamy
Postaram się wszystko załatwić ale potrzebuje czasu. Każdy problem piszcie na pw a odpowiem.


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - szeq00 - 13-08-2019 16:24

Nic nie napisałeś


RE: Sprzedam konta: Netflix, Spotify, Tidal, Hbo, Psn, NordVPN, Gmail, Ipla, Cda,Chomikuj - zarobki11 - 13-08-2019 19:55

Wyśle jeszcze raz około 22.
edit wysłane jeszcze raz Smile
Edit suprisyYT daj dane so przesłania pieniędzy PayPalem.