Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto (/Temat-cashtowns-zarabiaj-euro-budujac-swoje-miasto-65214)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 12-03-2013 21:25

Jednak kupiłem 28 goldów za 10 zł od jabolka i już ruszyłem z budową Wink od razu się lepiej gra.
Energii 100% i można pracować ;D robotnicy zakupieni i robota wre Jerk2


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 12-03-2013 22:10

(12-03-2013 21:25)mlekoju napisał(a):  Jednak kupiłem 28 goldów za 10 zł od jabolka i już ruszyłem z budową Wink od razu się lepiej gra.
Energii 100% i można pracować ;D robotnicy zakupieni i robota wre Jerk2

wczesniej o tym pisalem ze goldy znacznie przyspieszaja gre i postep
na 11 lvl moje miasto wyglada tak, mimo ze bylo budowane bez pojecia co jak i gdzie (skutki sa masakryczne - planowanie i wiedza gdzie stawiac poszczegolne budynki jest kluczowa, u mnie jej bylo brak i wyglada jak wyglada ale sie rozwija)

http://adf.ly/JgcUs

Your town has 100 citizens and you have received the daily population bonus (0.005 / citizen) +0.5

co dzien coraz wiecej Big Grin


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Injector - 12-03-2013 23:17

Zaczynam dopiero grać w tą grę. Mam pytania czy są jakieś poradniki jak rozwijać swoje miasto? Macie jakieś rady na początek lub co robić ,aby się nauczyć grać? Chodzi mi żebym od początku swoje miasto rozbudowywał z sensem.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 12-03-2013 23:46

Czytaj pierwszy post, który wyjaśnia bardzo wiele.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - choben - 13-03-2013 10:07

Czy moglby ktos wrzucic print screena z dobrze rozbudowanym miastem + podpisane budynki ktory jest ktory bo po ulepszeniach ciezko zgadnac Smile Napiszcie tez cos prosze odnosnie wojny, kiedy trenowac wojsko , czy to sie wogole oplaca, jesli tak to jakie wojsko itp

Z gory dzieki, pozdrawiam


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - choben - 13-03-2013 13:23

Dzieki Jabolek za prywatna wiadomosc gdzie piszesz ze mozesz mi pomoc tylko jesli sie zapisze z Twojego refa ale tak sie sklada ze sie zapisalem juz dawno do tej gry i szczerze powiem ze nie wiem czy z Twojego linka czy ktoregos innego forumowicza. Widze na forum ze wszyscy co posiadaja jakas wiedze to sie tym ze wszystkimi chetnie dziela tylko u Ciebie jest cos za cos, no ale to Twoja sprawa. Prosba wiec do pozostalych graczy o pomoc, odnosnie postu wyzej. Pozdrawiam


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Injector - 13-03-2013 14:30

Mam problem. Chcę stworzyć robotnika ,ale nie mogę i jest napisane ,że muszę ulepszyć domki. Dopiero zaczynam grę więc domki muszą być puste bo jeszcze nie robiłem żadnego pracownika. Co mam zrobić?


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 13-03-2013 15:06

@up na pewno musisz mieć zajęte wszytki domki jak zacząłeś dopiero, bo tak jest na starcie. W tym celu musisz rozbudować drogę od ratusza do domków i podnieść domki na kolejne poziomy. Na dole masz po kolei wskaźniki: szczęście, poziom, energia, surowce w magazynie i miejsca w domkach.

@Choben
tutaj masz mój podgląd miasteczka: http://adf.ly/Jijsq
Wszystko jest standardowo tylko po prawej stronie od domków są budynki, które Ci się przydadzą do ich rozbudowy. Są to kolejno od góry: szpital, policja, rynek, straż i kościół.

Dziś właśnie dodatkowo wystartowałem z drugim miastem w Rumuni, bo jedno to na razie mało Wink
Od razu zacząłem od budowy drogi.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 13-03-2013 19:40

Jak ktoś chce na szybkiego robić pracownika po starcie w grze, można walnąć gdzies domek 1 lvl na pustym polu. Polecam górne pola do tego Smile


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 13-03-2013 20:10

mozna wybudowac taki domek ale trzeba pamietac ze wydluza to nam dojscie do 100% happiness, no chyba ze domek rozwalimy, ale stracimy jego mieszkancow (to jest moje zdanie)