Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! (/Temat-MyLead-poszukujesz-mentora-Nauczamy-zarabiania-120234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - MyLead.pl - 02-11-2019 16:49

Cześć @[jamajkis],
powyżej znajdziesz linki do naszego Discorda - dołącz i daj nam znać na kanale #mentoring - pomożemy Wink


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - matiin - 12-11-2019 16:36

Hej, ja nadal szukam pomocy. Nie wiem jak i gdzie promowac co


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - MyLead.pl - 12-11-2019 17:12

Hej @[matiin],
odezwij się do Czaqa na naszym Discordzie, klikając TUTAJ. Pomożemy Ci oczywiście.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - matiin - 13-11-2019 21:59

Niestety nie uzyskuje odpowiedzi, nie wiem co robić w sumie, jak reklamować i jakie kampanie


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - mysc - 13-11-2019 23:56

(13-11-2019 21:59)matiin napisał(a):  Niestety nie uzyskuje odpowiedzi, nie wiem co robić w sumie, jak reklamować i jakie kampanie

@[matiin], zacznij od zapoznania się z vademecum: https://zarabiam.com/Temat-%E2%9A%A0%E2%9C%A9-PRAWDZIWE-VADEMECUM-dla-NOWYCH-i-sredniozaawansowanych-EARNEROW-%E2%9C%A9%E2%9A%A0-132943 Smile

Na samym dole vademecum są linki do opisu podstawowych metod promocji - YT, instagram, snapchat, fb ads.

Oprócz powyższych bardzo proste do wdrożenie są wszelkie metody oparte o marketing szeptany, dodawanie darmowych ogłoszeń, a także zarabianie za pośrednictwem fake-kont w social mediach.

Tak naprawdę bardzo dużo poradników znajdziesz właśnie na forum - nie patrz na to czego dotyczy poradnik (jakich ofert), tylko na samą metodę pozyskiwania ruchu. Metody używane do promocji sms'ów i ofert PAA, można przecież z powodzeniem wykorzystywać także w tradycyjnej afiliacji Smile


Obecnie najpopularniejsze kampanie to:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit
- inwestycje
- pożyczki
- suplementy diety
- kampanie dot. filmów online


Na Twoim miejscu zacząłbym od dwóch pierwszy, a więc:

- portale randkowe/erotyczne
- konkursy e-mail submit

Są stosunkowo proste do rozpoczęcia promocji Smile


Pozdrawiam!
mysc


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Czaq - 14-11-2019 06:43

Witaj @[matiin]! skontaktuj się ze mną poprzez DM na podanym wyżej Discordzie.(Support Czaq) Ustalimy na pewno konkretną strategie i możliwie korzystny proces działania.


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - draxo - 14-03-2020 17:47

Witam, szukam mentora nie wiem jak zacząć..


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - MyLead.pl - 14-03-2020 23:09

Cześć @[draxo],
mentora znajdziesz na przykład na naszym kanale na Discord [kliknij TUTAJ, by go dołączyć]. Powodzenia w zarabianiu Wink

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Karos94 - 11-05-2021 16:13

Witam,
Kiedyś próbowałem swoich sił w tym serwisie ale skończył sie mój sposób zarabiania wyciągnełem 70 zł.
Czy jest tu osoba która chętnie pomogła by mi w powrocie do tego pięknego serwisu?


RE: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - MyLead.pl - 12-05-2021 08:33

Cześć @[Karos94],
polecamy Ci skontaktować się w tym celu z Mentorem. Na naszym serwerze na Discordzie znajduje się specjalny kanał "mentoring" i tam właśnie możesz uzyskać pomoc - klik. Dodatkowo zawsze w przypadku pytań masz możliwość skorzystania z pomocy Support Teamu. Wink

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.