Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! (/Temat-Waypedia-Pobieraj-Apki-na-androida-i-zarabiaj-96790)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - xyourneyx - 28-08-2014 10:09

(27-08-2014 13:45)pidzej napisał(a):  I jak kolego ? ;> wyplata złozona? wypłaciła? czy jakis problem sie pojawił, czy trzeba czekac tydzien ?

Te apki 72h zalicza nieco później. Te co miały być zaliczone wczoraj, zaliczyło dzisiaj. Pewnie jutro zaliczy resztę, wtedy wypłacę (chyba, że nie zaliczy).

Te 5 punktowe zalicza od razu, przynajmniej mi.


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - pidzej - 28-08-2014 11:23

Mi również 5 punktowe zalicza odrazu a co do tych 3 dniowych to muszę jeszcze poczekać ;/


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - pidzej - 30-08-2014 11:23

3 dniowe również zaliczyło w większosci. tylko 3 nadal czekaja na potwierdzenie. do wypłaty coraz bliżej. jest ktoś kto już doszedł i wypłacił ;>?


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - xyourneyx - 30-08-2014 16:04

Przepraszam, że nie pisałem.
Mam prawie 300 punktów, niestety nie mogę wypłacić, bo trzeba czekać na upgrade aplikacji (podobno za 3 dni powinien być). Trochę niefart, bo dzień przed tym newsem o upgrade brakowało mi tylko 10pkt, aby wypłacić Sad

Ale zobaczymy Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - harley15 - 31-08-2014 22:30

Uważajcie na appki które instalujecie. Sprawdzajcie jakie uprawnienia chce. Mogą wymagać możliwości wysyłania premium sms Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - pidzej - 01-09-2014 15:57

No to kiepsko, troche bezsensowne ale cóż. Zauwazyłem że od 2 dni słabo z apkami,mało się ich pojawia. mam nadzieje ze to kwestia czasu i znowu będzie jak na początku, oraz że wypłaty będą dochodzić.


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - jarunioo7 - 01-09-2014 22:07

(31-08-2014 22:30)harley15 napisał(a):  Uważajcie na appki które instalujecie. Sprawdzajcie jakie uprawnienia chce. Mogą wymagać możliwości wysyłania premium sms Smile



I jak jest wtedy napisane w potrzebnych uprawnieniach? Będę wyczulony na to.. Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - harley15 - 02-09-2014 01:10

Płatne usługi. Często jest to wprowadzane w aktualizacjach appi. Wejdź menadżer urzadzen pobrane i messenger. On ma takie uprawnienia, tak samo google play.


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - jarunioo7 - 02-09-2014 15:30

Poczekam aż zrobią ten upgrade i pokażecie dowody wypłat to też zaczne Smile


RE: Waypedia - Pobieraj Apki na androida i zarabiaj! - harley15 - 03-09-2014 08:52

A ja Ci radze nie bawić się w to Smile Marne grosze. Jakiś czas temu pobrałem plik z niezaufanego źródła a po czasie było tragicznie... 1 urządzenie zaraziło wszystkie inne - wszystkie połączone z wifi. Instalowanie nowych systemów android na 8 telefonachUndecided Infekcja dała każdej aplikacji wszystkie możliwe uprawnienia. Zegarek mógł sobie wprowadzać zmiany, pobierać co chciał, wysyłać płatne smsy itd. Na szczeście szybko ogarnięte bez strat Smile