Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Składanie długopisów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Składanie długopisów (/Temat-Skladanie-dlugopisow-78901)

Strony: 1 2 3


RE: Składanie długopisów - jarrpi5 - 02-11-2013 22:28

Nie polecam, większość ludzi oszukuje, a jeśli już mają wypłacić to będą to marne grosze...


RE: Składanie długopisów - davidek00 - 03-11-2013 00:19

poszukaj coś lepszego bo możesz zoatać oszukany załóż blog, stronę,fanpage może jakiś program partnerski


RE: Składanie długopisów - Areo - 20-11-2013 23:17

Wszyscy oszukaja tam.Nie bylo chyba jeszcze normalnych ofert


RE: Składanie długopisów - fotka_buyer - 21-11-2013 15:46

Zajmowałem się tym kiedyś, generalnie nie polecam, bo kasa bardzo mała.


RE: Składanie długopisów - K.O.M.B.E.K - 02-12-2013 19:26

lepiej zarabiać na starterach Tongue


RE: Składanie długopisów - Vwynblesdd - 03-12-2013 17:04

Również dostawałem takie oferty. Trzymać się z daleka! Większość to oszuści, czytałem że przysyłają jakieś ulotki i instrukcje a nie długopisy.


RE: Składanie długopisów - eisxd - 04-12-2013 16:27

Pod koniec lat 90 te ogłoszenia o składaniu długopisów były bardzo popularne. Do dziś pamiętam jak moja babcia, rencistka korespondowała z jedną z takich firm. Po wpłaceniu niewielkiej kaucji otrzymała w paczce zwrotnej stosy gazet a kontakt z "firmą" się urwał.

U mnie w mieście jest firma elektroniczna która zatrudnia 3 osoby jako chałupników jednak kokosów tam nie zarabiają Smile W każdym bądź razie na tego rodzaju oferty należy bardzo uważać.


RE: Składanie długopisów - adamtomas - 08-12-2013 11:34

też słyszałem raczej negatywne opinie o tego typu "umowach".


RE: Składanie długopisów - R540 - 14-12-2013 12:27

Mnóstwo jest o tym ale wszystko to kłamstwo sprawdzaj zawsze opinie przed wchodzeniem w jakie kolwiek zarabianie


RE: Składanie długopisów - Sloniasek - 14-12-2013 12:35

Na tym to polega: