Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
państwo policyjne nadchodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: państwo policyjne nadchodzi (/Temat-panstwo-policyjne-nadchodzi-66222)

Strony: 1 2 3 4


RE: państwo policyjne nadchodzi - kleomenes - 12-03-2013 21:42

Max998, wszystko obecnie obraca się wokół kasy i władzy, tego się już nie wyplenewi i ktokolwiek by nie rządził to prędzej czy później i tak wygra kasa. Te wartości, które były obecne za dawnych czasów są ludziom obce bo teraz jest tylko jedna droga której nas uczą, droga mamony Big Grin Z tym się już nic nie zrobi, wszystko obraca się wokół pieniędzy i chyba tu się zgodzisz. Jedyne co można zrobić to żyć według własnych wartości i przekonań, postarać się żeby nasze dzieci nie musiały gonić za mamoną i zajęły się pielęgnowaniem wartości przekazanych przez ojca czy matkę. Tyle moim zdaniem możemy zrobić.
Alem sie rozpisał Lol


RE: państwo policyjne nadchodzi - Max998 - 12-03-2013 21:50

Oczywiście, że się zgadzam.
Lecz jak widać w moim wcześniejszym poście coraz trudniej tu żyć w miarę godnie.


RE: państwo policyjne nadchodzi - Sloniasek - 12-03-2013 21:59

Poprosiłbym o link do głównego źródła tego artykułu.


RE: państwo policyjne nadchodzi - kleomenes - 12-03-2013 22:09

Co do twojego wcześniejszego posta to tak, też masz rację.
Zapewnione bezpieczeństwo, godziwa opieka zdrowotna, praca, kształcenie dzieci(takie jak ja chcę, a nie państwo) i zrozumiałe proste prawo. Dla mnie to by wystarczyło. Na resztę trzeba by było zapracować.
Teraz zostaje się zastanowić co mamy ? No właśnie, jedno wielkie gówno.

ED
Marzy mi się proste, zrozumiałe, logiczne i konsekwentne prawo. Niestety takie już nie będzie bo trzeba robić furtki co bogatszym ludziom Xpokerface


RE: państwo policyjne nadchodzi - bios - 12-03-2013 22:28

Z tym tytułem przesadziłeś troszkę, bo to raczej nie o policję chodzi...

Co do tematu: Z tego kraju trzeba jak najszybciej spieprzać!


Sloniasek: http://pieniadze.fakt.pl/Fiskus-ma-nowe-pomysl-jak-nas-wydoic-do-reszty,artykuly,203531,1.html


Odp: państwo policyjne nadchodzi - miniek9090 - 12-03-2013 22:29

bios piszac polycyjne mial na mysli kontrolowane . przeczytaj caly temat Wink

mobile phone-brak polskich znakow


RE: państwo policyjne nadchodzi - lolekxp - 31-03-2013 03:37

(12-03-2013 21:42)kleomenes napisał(a):  Jedyne co można zrobić to żyć według własnych wartości i przekonań, postarać się żeby nasze dzieci nie musiały gonić za mamoną i zajęły się pielęgnowaniem wartości przekazanych przez ojca czy matkę. Tyle moim zdaniem możemy zrobić.
Alem sie rozpisał Lol
Zabawne to co napiszę, ale w tych czasach i do dalszych (...) chyba lepiej swoje dzieci przygotowywać powoli do ganiania za kasą, bo nie ważne ile sam nawet im dasz to państwo i tak wykradnie a one zginą z biedy dzięki najlepszemu panującemu systemowi który pnie się w góre od nie tej strony.


RE: państwo policyjne nadchodzi - marcel_kk - 31-03-2013 07:10

Po tym wystąpieniu nie będziecie mieć już złudzeń, że w tym kraju będzie dobrze...

"Mam wrażenie że jest pan jak Neron - tak pan kocha Polskę, że postanowił pan ją spalić."
- powiedział do premiera Donalda Tuska poseł Krzysztof Szczerski.

http://www.youtube.com/watch?v=lDcvQ1mxHzc


Odp: państwo policyjne nadchodzi - miniek9090 - 31-03-2013 08:58

w koncu ktos pojechal po tym kwadratowym ry** .
bezcenna mina "tego kogos" Xpokerface

wysłano z nokii 2600


RE: państwo policyjne nadchodzi - kleomenes - 31-03-2013 11:17

Zastanawiam się co napisać żebym nieprzyjemności nie miał, może tak, zastanawiam się czemu do tej pory nikt nie władował się pod ten tuskobus z jakimś ładunkiem wybuchowym przymocowanym do klatki piersiowej Xpokerface