Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCash.org nie działa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCash.org nie działa (/Temat-FireCash-org-nie-dziala-62504)

Strony: 1 2 3


RE: FireCash.org nie działa - pawelufo - 26-12-2012 21:09

(26-12-2012 19:22)Nicktim napisał(a):  Mam rozumieć,że mirrory też nie działają ?

tak mirrory tez nie dzialaja


RE: FireCash.org nie działa - Max998 - 26-12-2012 21:19

Niestety szkoda bo znając moje fenomenalne szczęście był dziś na moim blogu ktoś chętny do pobrania. Tongue


RE: FireCash.org nie działa - karusek - 26-12-2012 21:44

Pobrania by były Undecided Podmieniłem przed chwilą link z firecasha na inny i odrazu pobranie wpadło Smile


RE: FireCash.org nie działa - Skipi - 26-12-2012 22:04

Mi rano wpadlo 12.07$ za 1 pobranie co bylo oznaka dobrego wypozycjonowania bo przez kilka dni pustka była :/
Ogólnie dzisiaj odwiedzin bloga miałem rekord przebity o prawie 200% odwiedzających :/


RE: FireCash.org nie działa - Ramako - 26-12-2012 22:10

Ehh, lipa ze znowu nie działa, mam nadzieje ze zmienią ten hosting.


RE: FireCash.org nie działa - lanyo - 26-12-2012 22:25

Witam Smile Pozwolę sobie zamieścić info na temat fc z innego forum.

INFO OD FC:

Witamy, przepraszamy za problemy techniczne. Sprawa okazała się poważniejsza niż nam się początkowo wydawało. Konieczne będzie przeinstalowanie systemu na serwerze. Dokładamy wszelkich starań,żeby przywrócić pełną funkcjonalność systemu w możliwie najkrótszym czasie. O postepach będziemy Was informować na bieżąco. Postanowiliśmy oczywiście zrekompensować naszym użytkownikom straty - cały styczeń wszyscy dostaniecie ULTIMATE. Promocja z tabletem zostaje przeniesiona na dzień jutrzejszy.


RE: FireCash.org nie działa - Sloniasek - 26-12-2012 23:02

Chociaż tyle żę dali ten Ultimate na cały styczeń Wink


RE: FireCash.org nie działa - Ramako - 26-12-2012 23:04

Wow, cały styczeń ultimate ...
Przyda sie i to bardzo ;]


RE: FireCash.org nie działa - Diqtion - 26-12-2012 23:20

Strona wstała, ale powoli się dobudza (są jeszcze małe niedociągnięcia), tak więc jeszcze trochę i przywrócimy sprawność w 100% Wink


RE: FireCash.org nie działa - FireMedia - 26-12-2012 23:21

Wszystko zostało już przywrócone do normalności, pobrania na nowo zaczną się pojawiać.