Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA (/Temat-Wkrotce-znowu-zacznie-sie-SZKOLA-57638)

Strony: 1 2


RE: Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - mikolaj90 - 02-09-2012 13:18

Książki są zmieniane co rok na nowe tak aby nikt nie kupował używanych tylko znowu nowe. Nie dziwię się jak teraz wszystko leci na kasę. Rząd złodziei !


RE: Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - patyk339 - 05-09-2012 21:17

No ja akurat mogę sprzedać wszystkie książki Smile, więc jakaś tam część tych 450 PLN się zwróci. Smile.


RE: Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - rkac1997 - 05-09-2012 21:25

Ja tam wydalem ogołem na ksiazki stroje przybory i wszystko co do szkoly dla mnie / mojej siostry / i dwoje braci 3300zł Smile


RE: Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - rkac1997 - 05-09-2012 21:28

Ale tez sprzedalem stare ksiazki na allegro za ok. 500zl wiec cos ta sie zwrocilo :0 (zawsze cos takto ma m


Wkrótce znowu zacznie się SZKOŁA - Magnus - 05-09-2012 21:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.