Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik (/Temat-Sprzedam-Nisza-by-Tajniak-Poradnik-52972)

Strony: 1 2 3 4


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 02-05-2012 16:52

(02-05-2012 16:30)dennisek78 napisał(a):  Aż się zdziwię jak dał użytkownikowi z 50postami poradnik do recenzji /wink

Nie rozumiem Cię ?
Dałem do recenzji osobom, które mają już całkiem spory staż na forum i wiedzą sporo na temat zarabiania w internecie. Do tego, niedługo powinna się pojawić recenzja jednego z Tutorów, więc cierpliwości.


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - ciamciaj - 02-05-2012 16:59

Nigdzie nie widze zeby recenzował go ktoś z 50 postami Smile

Co do poradnika. WARTO KUPIĆ!


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Dennisek78 - 02-05-2012 17:06

szlachetny jak narazie nie poręczyłeś się żadnemu tutorowi dać poradnika :F


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 02-05-2012 17:17

(02-05-2012 17:06)dennisek78 napisał(a):  szlachetny jak narazie nie poręczyłeś się żadnemu tutorowi dać poradnika :F

Wysłałem go do Tutor'a Sloniasek
Przecież pisałem, że czekam na recenzję ...
Czytanie ze zrozumieniem się kłania Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Sloniasek - 02-05-2012 19:35

Już się biorę za recenzję, cierpliwości Wink

zedytuje posta.


Recenzja:

Uważam że jest to niezbyt znana metoda zarobku, jednak dla początkujących posiadaczy tego poradnika wydaje mi się za trudna,
chociaż metoda jest skomplikowana to może być "niezłą niszą" i można z tego wyciągnąć dobre pieniądze Smile
Nie jest związany z pobieraniem plików, Co do estetyki poradnika to jest estetyczny, są screeny i opisane wszystko krok po kroku co należy wykonać.
Uważam że cena jest odpowiednia, "nisza" nie wiąże się z PPA i uważam że metoda wymaga trochę czasu.
Ogólna ocena 9/10 Jednak w bliżej nieokreślonym czasie spróbuję tej metody Tongue


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - szlachetny3 - 02-05-2012 22:25

Trzy pierwsze poradniki są już zarezerwowane !
OCZYWIŚCIE LICZY SIĘ KTO PIERWSZY PRZELEJE PIENIĄDZE !!!
--- To informacja do osób, które się zgłosiły na PW, a nie przelały jeszcze pieniędzy !


Lista kupujących będzie stale aktualizowana w poście głównym #1.

Zapraszam do kupna Smile


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - Dennisek78 - 02-05-2012 22:29

To że zarezerwowane, myślę nie powinny decydować o "promocji" 3 pierwsze osoby które wpłacą powinny mieć "promocję" a nie 3 pierwsze osoby piszące a potem i tak tego nie kupią...

@Rezerwuje i postaram się do jutra wysłać money

@Podaj na PW nr. gg mam kilka pytań.


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - barto - 02-05-2012 23:38

Kupiłem poradnik i powiem wprost, za taka cenę nie żałuje.
Przy odrobinie pracy zwróci wam się tego samego dnia.
Metoda jest bardzo mało znana,wymaga pracy i zaangażowania. Jeśli dobrze się to przemyśli i połączy w jakiś sposób z PPA można naprawdę ładne pieniądze na tym trzepać.
Poradnik sam w sobie jest krótki zwięzły i na temat, autor ładnie, wręcz łopatologicznie tłumaczy krok po kroku co i ja należy robić Smile dodatkowym atutem są screeny.
Moim skromny zdaniem ten poradnik jest wart o wiele wiele więcej


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - elo13 - 02-05-2012 23:46

Kupilem poradnik , w ogole nie zaluje. Jest swietnie opisany ,krok po kroku ,nawet dla tych wolno myslacych , nie trzeba wiele do tego znajomosci angielskiego , poradnik moze zwrocic sie pierwszego dnia 15-krtonie ,a nawet i wiecej.. wszystko zalezy od Nas.


RE: [Sprzedam]Nisza_by_Tajniak + Poradnik - anonymous00 - 03-05-2012 02:16

Jeśli nisza rozpowszechni się będzie to miało wpływ na zarobki?