Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PSX (Playstation 1) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: PSX (Playstation 1) (/Temat-PSX-Playstation-1-50713)

Strony: 1 2


RE: PSX (Playstation 1) - Xzibin - 01-08-2013 23:50

Crash Team Racing, Tekken 3, Tony Hawk 2 i 4, Gran Turismo, Mortal Kombat (Seria), GTA 2, Duke Nukem, Crock 2, Worms Armagedon, Bloody Roar, Street Fighter... Można by wymieniać i wymieniać. Szczerze pograłbym w PSX lub Pegasusa pod warunkiem że we 2 a nie solo Big Grin


RE: PSX (Playstation 1) - lolekxp - 17-02-2015 12:52

Dajcie mi tytuł górnika roku ale nie mogłem tak tego zostawić Big Grin

Crash Bandcioot 1-5 najsłynniejsza gra na PSX (szczegolne jedynka byla mocna, trudna i trzeba bylo poziomy od tylu przechodzić itp. dlatego nastepne części były prostsze z mysla o dzieciach)
[Obrazek: crash01.jpg]

Spyro The Dragon 1-3 druga z najsłynniejszych gier naszego dzieciństwa
[Obrazek: cover_us.jpg]

Croc 1 & 2 trzecia z genialnych gier tamtych czasów, aż się łezka w oku kręci
[Obrazek: 256px-Croc_Legend_of_the_Gobbos-150x150.jpg]

Abe Odysse & Abe Exouds - czwarta niesamowita i wciągająca na długie godziny gra PSX (uwaga jest remaster na PLAYSTATION 4 !! na pewno Ci co kochali tą gre kupią a kosztuję 80zł tylko!)
[Obrazek: Oddworld_Abes_Oddysee_front_cover.jpg]

Medievil 1-2 , na prawdę piękna gra dopiero sobie przypomniałem i dodaję do spisu.
[Obrazek: PSX_MediEvil_front_cover.jpg]

Bugs Bunny Lost In Time i cz.2 z Tazem która była na dwóch (to był klimat pamiętam nie miałem karty pamięci do PSX to mama zostawiała mi włączoną konsole i wyłączała TV aż wrócę ze szkoły jak miałem mało lekcji haha ! : D)
[Obrazek: Bugs_Bunny_Lost_in_time.jpg]

Fighting Force - następna niesamowita gra, pierwsza gra 3D typu GTA 3 (nie do końca otwarte miasto ale można było grać nawet na 4 i fabuła była mega że przechodziło się ją kilka razy!!)
[Obrazek: Fighting_Force_front_cover.jpg]

Teken 1 & 3 - super gra wtedy grało się godzinami! i na dwóch to była przyjemność
[Obrazek: 500645.jpg]

Mortal Kombat 4 - pierwszy mortal w 3D (pamiętam jakie trudne były fatality, kombinacje do 14 przycisków nawet żeby Liu Kangem zmienić się w smoka, od kumpla ksero robiłem bo miał gazete z wszystkimi fatality xD i te filmiki w grze wow wtedy)
[Obrazek: Mortal_Kombat_4.jpg]

Gran Turismo - najlepsze wyścigi na PSX'a jakie chyba wyszły Big Grin wtedy te mapy, ilość samochodów itp. w tamtych czasach robiły wrażenie
[Obrazek: Gran_Turismo.jpg]

Resident Evil 1-4 to była straszna gra mimo że dziś tą grafike można było wyśmiać (pamiętam 1999 rok jak grałem i cochwile pauza bo się bałem, miałem tylko 7 lat hehe) Uwaga Resident Evil 1 jest w wersji remastered na Playstation 4! i cały klimat zachowany z nową grafiką, widać postać z góry i takie "sceny" koszt poniżej 100zł polecam dla tych co kochali te czasy i chcą do nich wrócić w pewien sposób.
[Obrazek: Resident_Evil_front_cover.jpg]

Syphon Filter 1-3 o tak to wymiatało też prawie otwarte miasto 3D jak w pierwszym GTA 3 (wciągała godzinami!)
[Obrazek: Syphon-Filter-2-Review-150x150.jpg]

Dino Crisis 1-2 (to była najmocniejsza gra o dinozaurach, tez sie balem grac czasami jak w podobie Resident Evil'a, mialem 7-8 latek i czesto pauze wlaczalem aby ochlonac hihi : D)
[Obrazek: PSX_Dino_Crisis_front_cover.jpg]

Final Fantasy wszystkie cz. na PSX - ależ to była mega gierka, oj pykało się i ciągle ten mistyczny piękny klimat, te walki "turowe" itp.
[Obrazek: Final_Fantasy_VIII_front_cover.jpg]

To najpiękniejsze czasy każdego kto w tamtych latach miał PSX i w ogóle istniał (Tongue) bo dzisiejsze dzieciaki to mnie rozpierdzielają no szczerze... mam w rodzine teraz 13 latka to on potrafi powiedzieć że na PS3 grafika to minimum i jest słaba i klasyczna - LOL jakby zobaczył PSX to nie wiem.. pozatym kiedyś gry były fajne, przygodowe, platformowe a dzisiejsze? krew, przemoc, zło i woda z mózgu. Na szczęście dzieciństwo można sobie przypomniec emulatorem Smile chociażby taki jest nawet na androida i na tablecie popykać ha!


RE: PSX (Playstation 1) - Sloniasek - 17-02-2015 12:55

Kinglsey Adventures
Syphon Filter
Dino Crisis
Teeken 3
Mortal Kombat


RE: PSX (Playstation 1) - lolekxp - 17-02-2015 12:59

o dzieki Słoniasek za przypomnienie Smile wlasnie zapomnialem dodac Syphon Filtyer, Dino Crisis a pozatym jeszcze Bugs Bunny, Final Fantasy brakło na liście Big Grin jak ktoś ma 4 rdzeniowy tablet po 1,6ghz i 1gb ram to bez problemu może na emulatorze powspominać czasy dzieciaka, jest w google play płatny emulator(11zł only) ale wart swojej ceny bo stabilny Cool zawsze jest inny sposób ale to już niech się każdy domyśli Wink


RE: PSX (Playstation 1) - MilanFan - 17-02-2015 13:06

Crash Bandcioot 3, Tekken 3, GTA, Army Men: World War, Knockout Kings 2000 - te gry mi na pierwszą myśl przychodzą. Big Grin

Co do Crasha to ostatnio na emulatorze nadrabiałem zaległości z 3., jak i poprzednią częścią. Jerk2