Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Evolucja - oszust!? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Evolucja - oszust!? (/Temat-Evolucja-oszust-23814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- Tomsh - 07-08-2008 15:36

Wg. mnie evo już się wogóle nie odezwie na tym forum, na pewno nie pod tym nickiem... Nie miał za grosz honoru. Mam nadzieje że nie spoczniecie na laurach i jakos zakonczycie tę sprawe nie tylko na forum...


- Pogrebniak - 07-08-2008 16:48

to sku*******, takie małe dziecko i tak oszukuje przecież on ma teraz tyle kasy co nie jeden z nas może pomarzyć :evil:

brawa dla admina za zdemaskowanie cwaniaka :-)


- alo250 - 07-08-2008 19:20

Jestem pod wrażeniem
Brawa dla Admina

Ja teraz zaczyna sie zastanawiać czy to co opisywał na swojej stronie jest prawda,czy to zdjęcie jest jego.

[ Dodano: 2008-08-07, 20:43 ]
evolucja poprosił mnie o napisanie tej wiadomości w jego imieniu

Kod:
"tutaj evolucja, obecnie nie ma mnie w domu wiec wszystkim sie zajme jak do domu przyjade. po napisaniu wiadomosc na sb ze BizNET wymuszal pieniadze i zakladal scamy usunal ta wiadomosc i wywalil mnie z forum.. to chyba o czyms swiadczy, nie? do uslyszenia"



- megorasz - 07-08-2008 20:52

patrzcie co za przypadek...akurat teraz nie ma go w domu...pewnie obmyśla jakąś bajeczkę :?:


- Kolekcjoner - 07-08-2008 21:04

Cytat:patrzcie co za przypadek...akurat teraz nie ma go w domu...pewnie obmyśla jakąś bajeczkę :?:

Siedzi z rodzicami i debatują czy mama ma się teraz zarejestrować na forum czy tata, a może jamnik!?


- BizNET - 07-08-2008 21:05

Cytat:BizNET wymuszal pieniadze i zakladal scamy

Mogę to jak najbardziej wytłumaczyć bo słyszę to już chyba setny raz.

1) BizNET wymuszał pieniądze... tak pewnego dnia napisal do mnie ze chciałem go orypać na 40$... Ok tłumaczenia z nim i dyskusje na nic się nie zdawały więc wysłałem mu te 40$ (tak by jednak pomyślał że nie dopuścił bym się do takiego czynu) Wysłałem mu tą kasę i napisał tylko tyle "dziękuję " no i tak bardzo przebiegle i sprytnie pozbawił mnie 40$, wina leży też po mojej stronie ponieważ nic nie musiałem mu udowadniać a tu taki myk!!! :cry:

2) zakładał scamy... owszem zakładałem je na Twoje gg!! po to byś przyznał się do swojego 24bux. Teraz Cię boli to że jesteś aż taki naiwny?


- alo250 - 07-08-2008 23:23

[b:-|858c879ca]BizNET[/b:-|858c879ca], z tego co on mi pisał to podobno usuwałeś jego wiadomości na forum czy to prawda??


- vere - 07-08-2008 23:59

Ludzie nie ma co tu rozkminiać na forum o jego przekręcie, dużo osób wpakowało w to kasę więc trzeba coś z tym zrobić na drodze prawnej. Zbieramy poważne dowody i jazda. Nie chce przyznać się przed nami, zrobi to przed organami sprawiedliwości


- DSTR - 08-08-2008 11:37

Ja myślę, że on już na tym forum nie zawita... chyba że pod innym nikiem :evil2: a w sumie to co już macie? Imię, nazwisko, miasto gdzie mieszka, e-mail, IP, nr gg... coś jeszcze ?


- biegi92 - 08-08-2008 12:26

wiemy jak wygladaja jego starzy i siora!!