Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeprosiny dla Xnationa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeprosiny dla Xnationa (/Temat-Przeprosiny-dla-Xnationa-23424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Xnation - 15-07-2008 14:47

Xnation, wszyscy wiemy że i ty przesadziłeś.[Ja z czym? Nie przekroczyłem żadnego pkt regulaminu] Reaktywacja w jeden czy dwa dni i od razu zabawa w moda czy admina... bez przesady [Jakiego admina? jakiego moda? To że nie podobała mi się wasza kłutnia to już zabawa w admina?]. Nie wypada czepiać się czyichś podpisów,[Jeśli są niezgodne z regulaminem i jeśli stopka utrudnia nasze użytkowanie to wypada! A nawet trzeba o tym zwracać uwagę!] a jak już to możesz taką uwagę zwrócić na PW- nie w środku tematu.[Tu się zgodzę ponieważ niepotrzebnie dodałem posta ale nawet po moim publicznym zwróceniu uwagi on nie zmienił stopki mimo iż razi a co mówić o PW? jeszcze by mnie zbluzgał]

Cytat:Jeśli mam być szczery, to 50 postów na dzień to trochę za dużo. Nie chce mi się wierzyć, że naprawdę w każdym temacie masz coś do powiedzenia..

Za dużo? dla mnie jeśli posty są sensowne to i 1000 dziennie nie jest za dużo.
A gdzie przeczytałeś że w każdym temacie mam coś do powiedzenia? Umiesz cztać? Jeśli nie to przedszkole a jeśli nie bardzo to czytaj po 10x zanim dasz na coś odpowiedź.

Czasami niektórzy mimo młodego wieku reprezentują coś więcej i są naprawdę bystrzy ale po Twoich postach (np: ten wyżej) widać że na Twój rozum 13lat to naprawdę nie jest mało :->


- Marszalll - 15-07-2008 14:55

Xnation, Evo Duuuuuuużo wie jak na swój wiek..... Ale nie o życiu


- rafki - 15-07-2008 14:58

Xnation napisał(a):[Ja z czym? Nie przekroczyłem żadnego pkt regulaminu]

obraziles mnie mowiac ze jestem idiota i glupkiem. z reszta nie tylko mnie, tez i innych co zaglosowali w ankiecie na tak - przy okazji i ty zrobiles z siebie glupiego, bo tez zaglosowales na tak :lol:


- DSTR - 15-07-2008 14:59

Oj rafki, daj spokój... Wkurzył się i mu się "wymsknęło". Co ty byś zrobił gdybyś miał przed sobą stado atakujących userów ? :-P


- Marszalll - 15-07-2008 15:00

rafki napisał(a):bo tez zaglosowales na tak :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- rafki - 15-07-2008 15:02

DSTR napisał(a):Oj rafki, daj spokój... Wkurzył się i mu się "wymsknęło". Co ty byś zrobił gdybyś miał przed sobą stado atakujących userów ? :-P

ta, a jak mi sie cos wympsknie, to od razu - zbanowac go! poskarzyc adminowi, modowi! warna mu! buuuuuu rafki, buuuu!

tak?


- Marszalll - 15-07-2008 15:05

Wynika z tego jedno:
Zanim powiesz coś o kimś innym... zastanów się nad sobą.


- rafki - 15-07-2008 15:09

marszal, zbytnio nie wiesz o co poszlo... poczytaj wszystkie wczorajsze posty [bez obrazy]


- DSTR - 15-07-2008 15:10

rafki napisał(a):ta, a jak mi sie cos wympsknie, to od razu - zbanowac go! poskarzyc adminowi, modowi! warna mu! buuuuuu rafki, buuuu!

tak?

Każdemu może się wymsknąć :-] No cóż, rafki, ja, Xnation i inni forumowicze to też ludzie... Nawet modzi :-P


- Xnation - 15-07-2008 15:16

Cytat:obraziles mnie mowiac ze jestem idiota i glupkiem. z reszta nie tylko mnie, tez i innych co zaglosowali w ankiecie na tak - przy okazji i ty zrobiles z siebie glupiego, bo tez zaglosowales na tak

Hmmm no Ty to powiedziałeś więc widocznie sam masz poczucie tej wartości. Ja głosowałem? heh dobre... Mówiłem że głosowałem! Coś powiedzieć z zrobić to wielka różnica i od tego do tego jest długa droga...

Nie mam wątpliwości że autor takiego tematu musiał być naprawdę zdesperowany i naprawdę nie myśli poważnie.